Võta meiega ühendust
Valli 4 / III korrus / 10148 Tallinn / Eesti tel 55626496

Hispaania keele kursused noortele

Kas otsid oma lapsele lõbusat tegevust, kuhu ta saaks pärast kooli rõõmuga minna ning kus ta oleks eemal nutimaailmast ja saaks suhelda päris inimestega silmast silma?

Või oled hoopis ise vanuses 12 kuni 16 aastat ning Sind huvitavad erinevad kultuurid, keeled ja kauged maad? Tahaksid õppida midagi, millest oleks ka tulevikus kindlasti kasu? Või tahaksid lihtsalt omavanustega rohkem aega veeta?

Tule ja õpi hispaania keelt!

Hispaania Maja laste- ja noortekursused keskenduvad grammatika asemel suhtlemisele ja praktilisele keeleoskusele ning tunde viivad läbi meie hispaanlastest õpetajad. ¡Vamos!

Oodatud on noored vanuses 12-16 aastat. Tunnid toimuvad 2 korda nädalas 90 minutit korraga.

Tasumine kursuse eest ühe maksega / KAMPAANIAHINNAD!

 60 akadeemilist tundi kestev kursus  
479 € (10 kohta)

TAVAHINNAD. Tasumine osamaksetega
Kursuse eest saate tasuda üksikmaksetana. Kuupõhised maksed on alljärgnevad 
 60 akadeemilist tundi kestev kursus (4 kuud) – 132.50€/kuu (kokku 529)

Kampaaniatingimused
- Kampaaniahinnad kehtivad tasumisel ühe maksega.
- Kampaaniahinnaga koha tagab registreerimise järel kursuse eest tasumine arve alusel ülekandega või sularahas.
-Kampaaniahinnaga kohti on piiratud koguses. Kui kursuse eest tasumise hetkel on antud soodushinnaga kohad täis, kehtib järgmise sooduspakkumise hind.
- Registreerudes kursusele nõustute meie tingimustega, st kursuse eest toimub tasumine ühes osas. Kui õpilane katkestab kursused isiklikel põhjustel, kursuse raha ei tagastata.

Registreeru siin:
Kursus_noored_form


Kursuse üldtingimused

- registreerides kursusele olete võtnud maksekohustuse
- arve saadetakse paari päeva jooksul pärast registreerumist
- koha kursusel tagab arve tasumine hiljemalt 24h enne kursuse ametlikku algust
- kursuse eest tasumine toimub pangaülekandega või sularahas e-mailile saadetud arve alusel
- kursus avatakse juhul, kui grupi suuruseks on vähemalt 6 õpilast. Kui õpilasi on vähem, lisandub väikese grupi lisatasu 40 € 30 akadeemilise tunni eest. Kui kahe esimese nädala jooksul liitub grupiga piisavalt õpilasi, et moodustuks tavagrupp, antud arvet ei väljastata.
- Hispaania Maja teavitab väikese grupi korral kõiki osalejaid hiljemalt 1 tööpäev enne kursuse ametlikku algust
- kursuse tasu tagastame juhul kui kursusel osalemise loobumisest teatatakse vähemalt 1 tööpäev enne kursuse algust kirjalikult aadressil info@hispaaniamaja.ee
- pärast kursuse algust kuulub kursuse arve tasumisele. Kursuse tasu ei tagastata ja puudutud tunnid rahaliselt ei tasaarveldata, välja arvatud haiguse puhul arstitõendi esitamisel
- õppetöö aega võib mõjuval põhjusel (nt õpetaja haigestumine) muuta. Vastavalt õpilaste ja kooli võimalustele leitakse ärajäänud õppetunnile asendusaeg või asendusõpetaja.
- Hispaania Maja garanteerib õppeprogrammi täitmise, kuid jätab endale õiguse vastavalt vajadusele õpetajaid muuta või gruppe ümber komplekteerida tagades õppekvaliteedi säilimise või tõstmise
- kursuse maksumuse pealt saab tulumaksu tagasi kursusel osaleja vaid siis, kui ta on kursuse eest tasunud ise või kui kursusel osaleja on kuni 18aastane, kelle eest on tasunud lapsevanem