Võta meiega ühendust
Valli 4 / III korrus / 10148 Tallinn / Eesti tel 55626496

Õpetajad

 

Neftali_koduleht

Neftalí

Neftali on lõpetanud hispaania filoloogia õpingud Almeria ja Barcelona ülikoolides.
Täiendkoolitus: International House, Cervantese Instituut ja IL3 (Long Life Learning – Barcelona ülikool). Töötanud õppejõuna Hispaanias, Eestis ja Aserbaidžaanis. Eestis töötanud õppejõuna Tartu ja Tallinna ülikoolides, juhendanud tudengite lõputöid ja olnud Cervantese Instituudi DELE eksamite eksamineerija.

Õpetaja enda kohta: mulle meeldib reisida, süüa teha, sõnad, hea nali, kino ja muusika.

 Leonardo_Unda

Leonardo

Meie õpetaja Leonardo sündis Ecuadoris, Quitos, kuid oma bakalaureusekraadi võõrkeelte õpetamises omandas ta meile hoopis lähemal, Sankt-Peterburis. Seejärel suundus ta edasi Madridi, Nebrija ülikooli, kus sai magistrikraadi just hispaania keele õpetamises muukeelsetele.

Õpetaja enda kohta: mulle meeldib reisida, filme vaadata, kokata ja sõpradega lõbutseda. Lisaks tegelen vehklemisega. 

38005060075

José 

José on pärit Murciast, mõnusast Kagu-Hispaania vahemerelise kliimaga piirkonnast, kus on pehmed talved ja tõeliselt soojad suved. José on õppinud filosoofiat. Õpingute jooksul sai selgeks, et enim huvitas teda keelefilosoofia, retoorika ning semiootika. Keelehuvist lähtuvalt läbis ta hiljem ka “hispaania keele kui võõrkeele õpetaja” kursuse Calmo&Cran’i akadeemias ning sellest alates on õpetanud hispaania keelt erinevates erakoolides ning Madridi sotsiaalkeskuses. 2012. aastast maandus José lennukiga Eestis ning asus hispaania keelt õpetama Viljandi Kultuuriakadeemias. 
Rohkem infot meie blogis

 img_20160226_144246

Cristina

Cristina on sündinud Baskimaal (Põhja-Hispaania) 1988. aastal. Ta on lõpetanud ärijuhtimise eriala ja pärast lõpetamist kolis Londonisse ning õpetas mõnda aega võõramaalastele hispaania keelt. Viimased kolm aastat on ta elanud Zagrebis (Horvaatias), kus ta õppis hispaania keele õpetajaks ja alustas õpetamist Intellecta keeltekoolis, kus oli ka toimetaja ja tõlkija. Lisaks on Cristina DELE eksamite eksaminaator.

Õpetaja enda kohta: ma naudin reisimist, lugemist ja kino. Mul on koer Lola.