Võta meiega ühendust
Valli 4 / III korrus / 10148 Tallinn / Eesti tel 55626496

Sooduspakkumised kevadeks 2018

Hispaania Maja tähistab juba 8. tegutsemisaastat!

Oleme kogenumad ja targemad kui iial varem, oleme olemas ka homme ja ootame Sind omandama hispaania keelt meiega! Kevadsemestri uued grupid avame alates 30. aprillist!

NB! Mai alguses avame veel mõned A1.1 algajate grupid. Rohkem infot info@hispaaniamaja.ee (Piret). Vaata lähemalt meie tunniplaanist.

Hispaania keele kursused täiskasvanutele Hispaania Majas on mõeldud kõigile, kes soovivad midagi enamat kui lihtsalt õppida. Hispaania Majas saad suhelda silmast silma päris inimestega. Eemale nutimaailmast, tagasi Maa peale. Emotsioonid on ehedad nagu parimas Mehhiko seriaalis ja ei jäta puudutamata ka kõige tõsimeelseimaid eestimaalaseid.

Et omada hispaanlastest sõpru, ei pea lendama Hispaaniasse, toome Sulle lahked ja toredad hispaanlased “koju kätte” ja lisaboonusena aitavad nad Sul omandada nende kaunist emakeelt. Meie juurde on oodatud kõik – kui oled juba varem hispaania keelt õppinud või on see iseenesest külge hakanud või oled alles alustamas oma teekonda hispaania keele põnevasse maailma.

HM_1200x628_V3-03

- Õppetöö toimub hispaania keeles – meie juures õpid hispaania keelt hispaania keeles
- Grupid on väikesed, tavaliselt 6 kuni 12 õpilast
- Võimalik alustada täiesti algajana A1.1 tasemelt kuni C2 tasemeni välja
- Õppida saab 2, 4 või 6 kuud
- Ühe taseme õpe kestab 30 akadeemilist tundi ehk 2 kuud
- Võib õppida hommikuti, päeval või õhtuti 

Kursuseid planeerides üritame alati arvestada õpilaste soovidega. Huvi või lisaküsimuste korral võib meiega alati ühendust võtta: info@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

Tasumine kursuse eest ühe maksega - KAMPAANIAHINNAD*!

30 akadeemilist tundi kestev kursus (2 kuud) – tavahind 289€ (144.5€/kuu)
kampaaniahind: 269 
Maist jaanipäevani.

30 akadeemilist tundi kestev A1.2 tase intensiivkursus (1 kuu) – tavahind 289kampaaniahind: 269. Esmaspäevast neljapäevani 11:30-13:00.

Varsti tulekul suvised intensiivkursused! Püsi lainel!


Ei ole veel kindel? TULE TASUTA PROOVITUNDI!

*Hinnad sisaldavad käibemaksu

Kampaaniatingimused

- Kampaaniahinnad kehtivad tasumisel ühe maksega.
- Kmapaaniahinnaga koha tagab registreerimise järel kursuse eest tasumine arve alusel ülekandega või sularahas.
- Kampaaniahinnaga kohti on piiratud koguses. Kui kursuse eest tasumise hetkel on antud soodushinnaga kohad täis, kehtib järgmise sooduspakkumise hind.
- Registreerudes kursusele nõustute meie tingimustega, st kursuse eest toimub tasumine ühes osas. Kui õpilane katkestab kursused isiklikel põhjustel, kursuse raha ei tagastata.
- Registreerudes saate teha kaks aja valikut. Meie anname endast kõik, et moodustada grupid teile meelepärasel ajal. Grupid avatakse kui on vähemalt 6 osalejat.
- Pakkumine kehtib kursustele, mis algavad 5. jaanuarist 2018