-8%

Alvear Rojo

Hispaania vermut Montilla veinipiirkonnast, mis asub Màlaga ja Còrdoba linnade vahel, Andaluusia südames. Suurepärane aperatiiv jää ja apelsiniga või kokteilide valmistamiseks.

Alkohol: 15 % 

Serveerimistemperatuur: 8º-10º C

Pudeli maht: 0,75L

Soodushind 16,50 € Tavahind 18,00 €

Vajad rohkem infot? Helista meile!

14-päevane toote tagastusõigus

Võimalus tasuda sularahas, ülekandega ja internetipangas


Montilla- Morilese veinipiirkonna vanim veinikelder ALVEAR on asutatud 1729, kui Don Diego de Alvear y Escalera alustas veinitootmist. Sama pere omandis on see Montilla tippude hulka kuuluv veinikoda siiamaani.

Montilla- Morilese veinipiirkond asub Màlaga ja Còrdoba linnade vahel, Andaluusia südames. Peamine erinevus Jerezist pärit veinidest on see, et peaaegu kõik veinid valmivad Montillas viinamarjasordist Pedro Ximènez, mis on koguni niivõrd sobiv sellesse terroir`sse, et Jerezi veinitootjad ostavad oma magusamate veinide marju sisse just sellelt alalt. 

Montilla lubjakivised-kriidised rulluvad mäenõlvad on nagu loodud Pedro Ximènezi hiilgamiseks. Fino, Amontillado, Cream, PX - veinid, mis on väärt tutvumist.

---

WINE Vermouth Alvear Rojo

VARIETAL 100% PEDRO XIMÉNEZ 

ORIGIN MONTILLA-MORILES

SOIL Albariza

VINIFICATION Following the original recipe, a house secret, this artisanal vermouth is based on an Oloroso wine from Pedro Ximenez grapes. Aged in old American oak casks and macerated with different aromatic herbs, artemisia, rosemary and sage, as well as botanicals like orange peel and cinnamon, and a final touch of Pedro Ximenez sweet wine. .

TASTING

COLOUR: Deep ruby with iodine highlights.

NOSE: Intense and profound. Floral, balsamic bouquet toned down by some perceived sweetness from raisins and sultanas, sweet spice and a hint of spring forest.

PALATE: Very ample and fresh, sharp balsamic and floral palate, elegantly complimented by rich PX and sultana notes. Beautiful oak ageing notes round out a very long finish.

Total Acidity: (g/l tartaric ac.): 5,06

Sugar: (g/l): 140

pH: 3,21

Lisainfo
Päritolu Hispaania
Suurus 0.75 l
Kirjuta enda hinnang
Jäta oma arvustus:Alvear Rojo
Sinu hinnang