Anna Guijarro

Hispaania keele õpetaja veebi vahendusel


Anna kireks on pakkuda õpilasele sellist keeleõppekogemust, mis on kohandatud just tema huvidele ja eripäradele. Ta on veendunud, et eratunnid on parim võimalus arvestada õppeprotsessis iga õpilase ootusi ja vajadusi. Samuti käsitleb ta oma tundides kultuurilisi aspekte, mis võimaldab mõista asju, millest tavaliselt ainult emakeele rääkijad aru saavad.

Annal on erinevate tasemete DELE eksamite ettevalmistamise kogemus ja ta on andnud ka oskuskeelekursusi. Samuti on ta töötanud düsleksia ja hääldusraskustega õpilastega ning lisaks hispaania keelele saab tema käe all õppida ka katalaani keelt.


Pärit: Barcelona, Hispaania

Haridus: Alcalá de Henaresi ülikool (magistrikraad hispaania keele õpetamises muukeelsetele), Leoni ülikool (bakalareusekraad hispaania filoloogias)

Täiendkoolitus:

  • International House Spain (peamine hispaania keele õpetajate koolitaja Hispaanias)
  • Ave Globali, Cervantese instituudi online-programmi, sertifikatsioon

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: Dime keeltekoolis Barcelonas, Maidenheadis (Berkshire, Inglismaa), EICA koolituskeskuses (Barcelona), BSS Winter Languages keeltekoolis (Barcelona), NISABA keeltekoolis (Sant Cugat, Hispaania)

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: katalaani, inglise

Miks hispaania keel? ​“Ma usun, et hispaania keele õppimine pakub võimaluse suhelda miljonite inimestega üle kogu maailma.”

Miks katalaani keel? ​“Katalaani keele õppimine on oluline mõistmaks hetkeolukorda Kataloonias ja loomulikult ka selleks, et osata keelt, mis asub prantsuse, itaalia ja hispaania keele vahel.”