Hispaania Maja filmisoovitus: "Tšempionid" | Campeones (2018)

Campeones

Filmimuuseumis toimub sel aastal esmakordselt armastusfilmide festivali Tartuff eriprogramm, mille raames tuleb 19. augustil kell 19 näitamisele Hispaania film "Tšempionid". See on osa ka Hispaania maailma festivali programmist! 

Nimekas korvpallitreener saadetakse purjuspäi autojuhtimise eest ühiskondlikult kasulikule tööle. Tema ülesanne on treenida kergete puuetega innukad sportlased võistlusvalmis meeskonnaks. Ühtlasi õpib Marco lisaks profispordile tundma nii elu, oma tüdruksõbra soove kui iseennast. Elukogemuste ja reaalsuse tajumise erinevused loovad ridamisi hirmnaljakaid, kuid peamine, ka südamlikke situatsioone. Film põhineb paljuski tõestisündinud lool ning meeskond koosneb näitlejatest, kellele see on esimene ülesastumine kinolinal.

Hispaania režissöör Javier Fesser on ka varasemates filmides käsitlenud tõsiseid teemasid veidi lõikava, kuid alati kaastundva huumoriga. Hispaania esitas „Tšempionid“ võõrkeelse Oscari kandidaadiks.

Piletid on saadaval siin. Film on hispaania keeles eestikeelsete subtiitritega.

Filmimuuseum asub Maarjamäe ajalookeskuses, Pirita tee 56, Tallinn.

Filmisoovitus "Tšempionid" l Filmimuuseum


Kui sul on tekkinud huvi hispaania keele õppimise vastu, siis liitu meie hispaania keele kursustega, rohkem infot tunniplaanist siin või eratundide kohta siin.

Hispaania ja Ladina-Ameerika kultuuri huvilised leiavad palju põnevat meie raamatupoest siin ning Hispaania maitsete austajatele on meil erilised gurmeetooted siin.

Miks mitte ühendada keeleõpe ja reisimine? Vaata hispaania keele kursuseid Hispaanias ja Ladina-Ameerikas siin.