Head sõbrad – meil on hea meel välja kuulutada meie juulikuu kursuste ajakava! Aga enne seda...teeme tutvust meie õpetajatega!

Kui Sa ei tea veel meie El Salvadorist pärit õpetajat, siis...oled Sa küll paljust ilma jäänud! Tema positiivsus ja keele õpetamise huvi paistab kohe kaugele! Francisco on mitmel pool maailmas nagu Indias, Tais, Guatemalas, Armeenias jm viinud läbi erinevaid haridusega seotud projekte. Ta armastab ka näitlemist ja dokumentaalfilmide tegemist, lisaks põhineb tema viimane dokumentaalfilm pedagoogikal, mida ta haavatavates kogukondades rakendab. Francisco unistus on avada El Salvadoris tervendav kunstikeskus ning aidata kaasa sellele, et tema ilus kodumaa oleks oma potentsiaali vääriline! Francisco jaoks on meeliülendav inimestega kontakti luua ja tema sõnul annab selle keele õppimine annab Sulle lisaks kontakti loomisele ka võimaluse kultuuriga tutvuda ja seda endasse neelata ning oma sisemist mina ümber kujundada. Ta nendib fakti, et lõppude lõpuks oleme me kõik pärit ühelt unikaalselt planeedilt Maa.


Teine õpetaja on meil Laura-Liis, kes on pärit suvepealinnast Pärnust. Kui Pärnu kuumusest väheks jäi, käis Laura pere suviti Hispaanias Costa del Soli rannikul puhkamas. Seal tärkas Laura kirg hispaania keele ja kultuuri, selle imelise maa ja päikseliste inimeste vastu. Ei läinudki palju mööda, kui Laura ühes keeltekoolis hispaania keelt õppima hakkas! Laurat on alati köitnud Ladina-Ameerika rütmid, nii et kui avanes võimalus bailatino trenni minna, haaras Laura härjal sarvist. Kuus tantsuaastat möödusid lennates, kuni oli aeg kolida kodulinnast Tartusse õppima. Saatusesõrm viis Laura psühholoogia õpingute asemel hoopis hispaania filoloogiasse. Kuna Laura armastab suhelda ja keelte omandamine läheb libedalt, siis täiendas Laura ülikoolis oma keelepagasit ka prantsuse ja portugali keelega. Laurale on hispaana keel väga südamelähedane: “On raske panna sõnadesse, mida tunnen, kui kuulen tänaval hispaania keelt, raadiost hispaaniakeelset laulu, Hispaania lokaalide müra, kui ahmin lennujaamast väljudes lämbet Hispaania õhku, astun paljajalu külmale Hispaania kodu köögipõrandale, joon selle esimese tassi café con leche’t... . Kõik see ja veelgi enam paneb mu hinge helisema ja kõike seda ja enamat üritan oma õpilastele edasi anda."

Hispaania keele kursuse toimumisajad:

A1.1 intensiivkursus (30 akadeemilist tundi) 

1. 29.06-09.07 E-N kell 10.00-13.00 

2. 29.06-09.07 E-N kell 17:30-20:30 

A1.2 intensiivkursus (30 akadeemilist tundi) 

1. 13.07-23.07 E-N kell 10.00-13.00

2. 13.07-23.07 E-N kell 17.30-20.30

SOODUSHIND 250€! Kehtib kuni 22. juuni (k.a)!

Rohkem infot meie suvekursuste kohta leiab siit! 

LASTE- JA NOORTEKURSUSED: Lisaks täiskasvanutele hakkab Francisco andma alates 29. juunist nii lastele kui ka noortele nädalapikkusi keelelaagreid! Rohkem infot kuupäevade ja kellaaegade kohta leiab siit! Tule ja õpi suvel koos perega hispaania keelt! 


Kui sul on tekkinud huvi hispaania keele õppimise vastu, siis liitu meie hispaania keele kursustega, rohkem infot tunniplaanist siin või eratundide kohta siin.

Hispaania ja Ladina-Ameerika kultuuri huvilised leiavad palju põnevat meie raamatupoest siin ning Hispaania maitsete austajatele on meil erilised gurmeetooted siin.

Miks mitte ühendada keeleõpe ja reisimine? Vaata hispaania keele kursuseid Hispaanias ja Ladina-Ameerikas siin.