Vestlusampsud mõne Hispaania Maja õpetajaga

Uued ajad mais ja juunis nüüd üleval. Broneeri omale sobiv aeg siin!

Alates 2021. aasta sügisest oleme pakkunud oma õpilastele uut võimalust praktiseerida hispaania keelt 30-minutilise vestlusampsu jooksul mõne meie õpetajaga. Mida need endast kujutavad ja kas Sinulgi võiks nendest kasu olla oma hispaania keele õppimise teekonal? Loe lähemalt siin!

Kas ma ei oska ikka hispaania keelt rääkida, sest ma ei ole keeltes osav või ma lihtsalt ei ole piisavalt vestelnud hispaania keeles päris inimestega?

See võib olla paljude hispaania keele õppijate küsimus iseendale. Kas Sa tunned, et oled juba mõnda aega õppinud hispaania keelt, kuid iga kord uut lauset moodustades jääd otsima seda õiget lausestruktuuri, õiget ajavormi, õiget sõna, mis kunagi ei taha meelde tulla? Või oled alles alustanud õppimist ning pelgad kõige rohkem rääkimist? 

See on täiesti normaalne! Tundides õpime sõnavara, grammatikat ja hääldust ning seda kõike hispaania keeles, kuid selleks, et kõik need teadmised kinnistuksid on vaja PALJU hispaaniakeelseid vestlusi päris inimestega. Just seda võimalust vestlusampsud pakuvadki!

Kas vestlusampsud sobivad ka neile, kes on algajad?

Muidugi! Selleks, et vestlusampsust osa võtta, ei pea juba hispaania keeles osav olema, sest enesekindlus ja oskused tulevadki läbi harjutamise. Ja mida varem ja tihedamini Sa paned end situatsioonidesse, kus Sa saad keelt kasutada, seda kiirem on ka Su õpe. Alguses eeldab see tõenäoliselt natuke enda tagant lükkamist, sest olla milleski algaja või mitte nii osav võib olla hirmutav ja ebakindel. AGA kui Sa oled võimeline seda tegema, on Sul suur eelis ja jõuad kiiremini ka hetkeni, kus suudad end soravalt hispaania keeles väljendada!

Mida ütlevad meie õpilased vestlusampsude kohta?

Enamik meie õpilastest, kes on võtnud ühe vestlusampsu, on pärast seda endale kohe neli tükki veel broneerinud. Miks? Sest nad tunnevad, et vestlusamps annab rääkimisel julgust ja enesekindlust juurde ning aitab neil õpitud sõnavara ja grammatikat kinnistada. Mida nad veel ütlevad?

Kõik oli suurepärane, sest õpetaja Julio on väga tore! :) Vestlusamps on nagu väike eratund ! :) - Merike K.

¡A mi me gusta mucho los bocados de conversación y recomiendo a todos! !Aprovechais este opurtunidad y conoce a Julio, el es muy buen chico! - Andrus B. 

Kui tihti võiks vestlusampse võtta?

Üldjuhul arvasid õpilased, et hispaania keele edukaks omandamiseks võiks kasutada vestlusampsu vähemalt üks kord nädalas, kuid muidugi, mida rohkem vestlusi, seda kiiremini tulevad ka tulemused ning soravus. Ja kui Sa ei ole kindel, kas vestlusamps aitaks Sinu hispaania keele oskuse paranemisele kaasa, siis esimene kord on täiesti riskivaba (vaata allpool meie 100% raha tagasi garantiid). 

Kuidas broneerida?

Broneerimissüsteem on väga lihtne - saad omale valida sobiva aja; pane kirja jututeemad, mis Sind enim huvitavad või on mõni grammatikateema, mida tahaksid rohkem praktiseerida või lase õpetajal ise valida mõni teema vastavalt Sinu keeletasemele; märgi, kas soovid vestlusampsu teha Hispaania Majas kohapeal või mugavalt Zoomi vahendusel ning ongi aeg kirjas! Meilile tuleb Sulle selle kohta ka automaatselt kinnitus. 

Kui palju maksab üks vestlusamps?

Hispaania Maja õpilastele on vestlusamps soodushinnaga 15€/kord või 10€/kord, kui võtta korraga viis sessiooni. Kõikidele ülejäänutele on 20€/kord või 15€/kord, kui võtta viis sessiooni (võrdluseks üks eratund on 33-36€/45 minutit). Tasuda on võimalik kohapeal kaardiga ja sularahas või ülekandega. 

100 % RAHA TAGASI GARANTII

Kui tunned, et selle 30-minutilise vestlusampsu järel Su hispaania keel ei paranenud, siis me Sinult raha selle eest ei küsi. Seega kasuta võimalust! Kaotada pole midagi, ainult võita! ;)