Hispaania keele kursused Cadizis


Kui te soovite kogeda tõelist Andaluusiat, siis on Cadiz kahtlemata hea valik. Cadiz asub poolsaarel, mis on täis valgeid liivarandu ja promenaade, kuid need on massiturismist puutumata. Cadizis asuvad mõned Lõuna-Euroopa parimad rannabaarid, kust saab nautida imelisi päikeseloojanguid. Playa de la Caleta on üks enim armastatud randu Cadizis. La Caletta ja bulvar meenutavad Kuuba pealinna Havanat, seetõttu on seal filmitud ka James Bondi filmi “Surra veel üks päev” (“Die Another Day”) Kuuba tseenid. Kui te soovite merd täiel rinnal nautida, siis Cadiz on surfiparadiis. Miks mitte ühendada hispaania keele õppimine surfamisega? Vaadake kursuste infost lähemalt.)Cadiz asub Aafrika külje all ning seda iseloomustab eksootika ja šarm, see on üks Euroopa päikselisemaid ja vanimaid püsi-asustusega linnu, mis asustati juba 3100 aastat tagasi. Unikaalse asukoha tõttu ei ole linna siluett keskajast alates palju muutunud. Cadizi vanalinn on täis pikitud kitsaid tänavaid, mida ühendavad silmatorkavad väljakud ja platsid ning mööda linna on laiali umbes sada vahitorni. Seda linna võib kindlasti nimetada Hispaania peidetud pärliks.

Lähemalt meie partnerkoolist Cadizis


Õpe toimub kaasaegsete materjalidega ning kõrgel tasemel õpetajad töötavad kire ja vaimustusega. Peale tunde on kooli poolt organiseeritud mitmekesised sotsiaalse- ja vaba aja veetmise võimalused keelekümbluse eesmärgil. Lisaks on lai valik kursususeid, mida on võimalik kombineerida keeletundidega (keelepraktika ettevõtetele, hispaania keel lastele ja noorukitele, hispaania keel ja flamenko).

  • Kursused toimuvad aastaringselt esmaspäevast reedeni
  • Gruppide suurus on 6-10 inimest
  • Kursustele on oodatud õpilased alates 17. eluaastast

Tutvu hindadega

NB! Kursuse hinnale lisandub ühekordne broneerimistasu 50€, mis ei ole tagastatav.

Huvi korral palun võta meiega ühendust: mundus@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.


Mida sisaldab registreerimistasu? See sisaldab eestikeelset tuge enne kursust ja kursuse ajal. Me aitame teil võimaluse piires reisiks ette valmistuda, teile sobivaimat programmi valida ning soovitame, kuidas leida parimad lennupiletid. Vajadusel aitame reisil olles jooksvate küsimustega. Samuti saate enne reisile minekut sihtkoha ja kooli kohta lisainformatsiooni See katab administreerimise tasu ja rahvusvaheliste pangaülekannete tasu. Registreerimistasu on ühekordne ja see ei ole tagastatav.