Cristina Pérez


Hispaania keele õpetaja (Skype’i vahendusel)

Cristina on aukartustäratava kogemuspagasiga hispaania keele õpetaja. Tema õpetajakarjäär sai alguse Voroneži ülikoolis ning jätkus erinevates õppekeskustes Peterburis, Bangkokis ja Barcelonas. Õpetajana on ta paindlik, olles läbi aastate teinud hispaania keele selgeks eri tasemetel, eri vanustes ja eri kultuuritaustaga inimestele.

Ta töötab ka DELE eksamite eksamineerijana ja on aidanud koostada hispaania keele õppematerjale Hispaania kirjastusele Difusión.

Pärit: Ponferrada, Hispaania

Haridus: Leoni ülikool (bakalareusekraad hispaania filoloogias), Antonio de Nebrija nimeline ülikool Madridis (magistrikraad lingvistikas)

Täiendkoolitus:

  • DELE eksamite eksamineerija (A1-B2)

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: üle kogu maailma, sealhulgas Voroneži ülikool, "Centro Adelante" (Peterburg), "Atlantic International School" (Peterburg), "Inlingua” (Bangkok), "Enforex” (Barcelona), "Dime” (Barcelona)

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: vene, inglise

Miks hispaania keel? ​“Hispaania keel on reisimise, äritegemise, toidunautimise, ajaloo ja traditsioonide keel. See annab ligipääsu ja mõistmise enam kui viiesaja miljoni inimese kultuurile!”