Minu Hispaania. Elu nagu mustlaskaravanis

Minu Hispaania. Elu nagu mustlaskaravanis. - Marju Gellert
 
Kõigepealt on Hispaania. Tema imelised lõhnad ja värvid, rikkalik loodus, flamenko. Tema erinevad hääled, kõla ja magus keel libisevad 15aastasele Marjule naha vahele. Hispaania elab pärast seda mitu aastat koos Marjuga Tartus. Alles tükk aega hiljem tuleb Artjom ja sünnib Aleksandr, kuid selleks ajaks on Marju otsus küps: perekond on vaja koju viia. Nii nad kolmekesi Hispaaniasse lendavadki.
 

Marju raamat on aus, lõbus, valus ja otsast otsani armastust täis. Ma ju tean, et nii suuri otsuseid teha pole kunagi kerge, kuid õnneks toob uus algus endaga kaasa tohutu eluenergia. Ja see siin on uuesti alustamise lugu: kodu otsimine, loodud perekonna kasvamine, juurte austamine ja teistsuguse endasse võtmine. Marju räägib intiimselt, lennuka huumoriga, õhinal, tema tugevus on imetlusväärne. On suur privileeg elada kaasa nii ilusa hinge teele. Teele, kus on ohtralt kurve, pimedaid kohti, tühje külmkappe ja hoogsaid mäest allasõite. Ja et kõigest sellest veel vähe poleks, siis ilmub kaadrisse koroona…

19,99 €

Vajad rohkem infot? Helista meile!

14-päevane toote tagastusõigus

Võimalus tasuda sularahas, ülekandega ja internetipangas


Raamatu autor saates „JÄRGMINE PEATUS“ | Eesti pere Hispaanias: kuigi lapsed said aru, ei rääkinud nad eelkooli esimesel aastal ühtegi sõna.

 

Katkend raamatust Delfi "Reisijuhi" rubriigis.

Lisainfo
ISBN 9789916605547
Kultuur Hispaania
Autor Marju Gellert
Kirjastus Petrone Print
Keel Eesti
Lehekülgi 216
Kirjuta enda hinnang
Jäta oma arvustus:Minu Hispaania. Elu nagu mustlaskaravanis
Sinu hinnang