Kes, Mida, Kus


Hispaania Maja

on hispaania keele ja kultuuri keskus. Sooja ja koduse õhkkonnaga avar, mugav ja hubane keeltekool Tallinnas.

Meil on

dünaamilised kursused, kus kasutatakse uusimaid ja kaasaegseimaid meetodeid. 30, 60 või 90 akadeemilist tundi semestris. Sügis- ja kevadkursused Eestis, lisaks pakume suviseid intensiivkursuseid Eestis ning aastaringselt Hispaanias. Vajadusel just Teie soovidele vastavalt korraldatud kursused ja eratunnid. Samuti korraldame Hispaania ja Ladina-Ameerika teemalisi üritusi.

Parim asukoht:

Hispaania Maja asub Tallinna südalinnas. “VIRU” trammi- ja bussipeatusest 5 min. jalutuskäigu kaugusel. Hispaania Maja vahetus läheduses asuvad Rahvusooper Estonia, Eesti Draamateater ja Tammsaare park.


Hispaania Majas on kokku 5 klassiruumi: kolm avarat ruumi, kus kohti kuni 12. õpilasele ning 2 pisemat klassi, kus kohti kuni seitsmele õpilasele. Samuti leiad Hispaania Majast väikese raamatupoe nii hispaania keele õpikute, grammatikaraamatute kui sõnaraamatutega. Lisaks on erinevatele tasemetele kohandatud kirjandust ja kokaraamatuid. Naudi kohvi või teed juues hispaania muusikat või loe ajakirju. Meie hubases koolis tunned end nagu kodus!


Hispaania Maja tugevused


  • Hispaania keel on meie õpetajate emakeel. Õpetajad on entusiastlikud, noored ja professionaalsed.
  • Õpperühmad on väiksed, tundide ülesehitus võimaldab õpilastel aktiivselt osaleda ning rääkida hispaania keelt juba esimesest tunnist alates.
  • Kursused toimuvad nii hommikuti kui ka õhtuti ning kui tunniplaanist sobivat aega ei leia, pakume eratunde just õpilasele sobival ajal.
  • Meil on õpilastele hubane puhkeruum, kus pakume kohvi ja teed sümboolse tasu eest.
  • Puhkeruumis asub väike raamatupood, kust on võimalik osta nii keeleõppeks vajalikke õpikuid kui ka erinevatele keeletasemetele mõeldud kirjandust.
  • Soe ja kodune atmosfäär! Keeleõpe jätkub tihti ka pärast tunde ning koos korraldatakse muid õppeväliseid üritusi.
  • Soodne parkimine südalinnas, Viru Keskuses: 3 h = 3 €
  • Hispaania Majal on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud koolitusluba ning meie õpilased saavad taotleda tulumaksutagastust