Izadi Larrosa Garnacha triloogia

 
 

SELLE SUVE UUS KUUM TRIO Bodegas Izadilt Hispaania uhkeimast piirkonnast Riojast!

Garnacha triloogia - valge vein, rosè ja punane vein .

 

35,00 €

Vajad rohkem infot? Helista meile!

14-päevane toote tagastusõigus

Võimalus tasuda sularahas, ülekandega ja internetipangas


 

BODEGAS IZADI alusepanijaks on Gonzalo Antón, a self-made man. Pärast edukate restoranide juhtimist otsustas ta 1987. aastal ühildada oma kaks kirge: veini ja gastronoomia ning alustas Riojas Villabuena de Álavas külas veinindusega. Praegu juhib veinikoda tema poeg Lalo.

Aastatel 2003-2011 laieneti tuntuimatesse veinipiirkondadesse eesmärgiga saada lähikonna appelatsioonides väljapaistvaks veinitootjaks. 2011. aastal loodud mitme näoga veinitootja Grupo Artevino on esindatud Hispaania tunnustatud veinipiirkondades : Rioja 2 veinimaja Izadi ja Orben, Ribera del Dueros Finca Villacreces, Rueda ja Toro Bodega Vetus.

Artevino soovib teha igas veinikojas just selle piirkonna parimat veini deviisiga - “We make food wines”. Seetõttu on venikoja klientide hulgas Baskimaa tipprestoranid. Praegu on perekonna omanduses Baskimaa pealinnas Michelini tärniga restoran Zaldiaran.

Bodegas Izadi ("loodus" baski keeles) logol kujutatud kolmnurk sümboliseerib kolme küla Villabuena, Samaniego ja Ábalos vahele jäävat ala, kus asuvad väikesed viinapuude istandused, kokku 170 hektarit. Veinimaja on ehitatud mäe nõlvale 50 meetri kõrguste vahega ja tootmine paikneb viiel korrusel. Veinimeisterdamise käigus on kasutatud tehnoloogias ära gravitatsiooni ja seetõttu on protsess energiasäästlik.

Lisainfo
Päritolu Hispaania
Tootja Marqués de Murrieta
Kirjuta enda hinnang
Jäta oma arvustus:Izadi Larrosa Garnacha triloogia
Sinu hinnang