Keelereisid Hispaaniasse


Oleme Hispaania Maja õpilaste ja kooliperega koos Hispaanias kohapeal hispaania keelt ja kultuuri õppinud nüüd nii Toledos, Málagas, Sevillas kui ka Cádizis! Seekord kutsume Sind meiega hispaania keelt õppima novembris Málagasse ja Cádizisisse! Liitu meiega!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid? Anna oma huvist teada siin!


 

MIS? Hispaania keele kursus

KUS? Málagas, ja/või Cádizis, Lõuna-Hispaanias

MILLAL?

Málagas 6.-12. november 2022

Cádizis 12.-19. november 2022

REISISELTSKOND?

Hispaania keele- ja kultuurihuvilised ja Hispaania Maja esindaja. Vajalik on varasemalt iseseisvalt reisimise kogemus ja oskus ise võõras linnas orienteeruda. Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv soovijaid, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule.

KAS KURSUSELE ON OODATUD KA ALGAJAD?

Jah! Hispaania on suurepärane koht, kus alustada oma hispaania keele õpinguid! Soovi korral võid ka võtta enne keelereisi ühe algajate kursuse Hispaania Majas.

KURSUSE HIND? 

Registreerudes enne 15. augustit: Hispaania Maja õpilastele 240 € ja kõikidele ülejäänutele 260 €.

Hinnad registreerudes alates 16. augustist: Hispaania Maja õpilastele 260 €. Kõikidele ülejäänutele 280 €.

Osale kaks nädalat ja saad kursuse hinnast 10% soodustust.

Hinnale lisandub 25 € õppematerjalide eest. Kui osaled kursusel nii Málagas kui ka Cádizis, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks mõlemas linnas ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

KURSUSE MAHT?  Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni ning kokku on 20 keeletundi nädalas / 1 tund = 50 min.

Keelekursus algab Málagas 7. novembril ja Cádizis 14. novembril.

Võimalik on osaleda ühe või kaks nädalat (üks nädal Málagas ja teine Cádizis). Mõlemas linnas asub Hispaania Maja partnerkool, kus õpe toimub samade õppematerjalide järgi. Ühes linnas alustatud kursus jätkub teises linnas samal tasemel.

KURSUSE HINNAS EI SISALDU LENNUPILETID.

MAJUTUSE HIND? Alates 170 € / 7 ööd (sõltub valitud linnast ja majutuse tüübist). Majutuse võib valida partnerkooli poolt pakutud variantide hulgast või otsida omal käel.


Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!


  

KURSUS

Hispaania keele ja kultuuri kursus koosneb 20 tunnist (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid kursuselt enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 10 (ajagraafik võib veel muutuda).

  

Keelekursus Málagas toimub 7.-11. november 2022. Reisikuupäevad 6.-12. november.

  

Keelekursus Cádizis toimub 14.-18. November 2022. Reisikuupäevad 12.-19. november.

  

KURSUSE HIND

Kursuse hind on mõlemas sihtkohas sama. Osale nii Málagas kui ka Cádizis ja saad kursuse 10% soodsamalt!

 

Mis on kursuse hinna sees?

 • Hispaania keele tunnid Hispaania Maja partnerkoolis
 • Vajadusel tasemetest grupi määramiseks
 • Tunnistus kursuse lõpus
 • Linna tutvustav ekskursioon saabumisel

 


LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST MÁLAGAS

Meie partnerkool Málagas on üks paremaid hispaania keele koole riigis.

Hispaania Maja õpilased on seal ka enne õppinud ning tulnud tagasi rõõmsa ja enesekindlana. Meie partnerkool Málagas on mõnusalt väike nagu Hispaania Majagi ning pühendunud hispaania keele kommunikatiivsel meetodil õpetamisele. Ja muidugi ei puudu keeleõppe juurest ka kultuuriprogramm, et Hispaaniat ja Andaluusiat paremini tundma õppida. Samuti annab keelekeskkonnas keele õppimine ja selle praktiseerimine lisaks julgusele uues keeles kõneleda ka lisamotivatsiooni seda keelt edasi õppida. Ja muidugi ei jää ka keeleoskus tulemata!

  

ASUKOHT

Meie partnerkool Málagas asub vanalinnas aadressil Santa Lucia 7.

 


LÄHEMALT MEIE PARTNERKOOLIST CÁDIZIS

Õpe toimub kaasaegsete materjalidega ning kõrgel tasemel õpetajad töötavad kire ja vaimustusega. Peale tunde on kooli poolt organiseeritud mitmekesised sotsiaalse- ja vaba aja veetmise võimalused keelekümbluse eesmärgil.

Kool asub 5 minuti jalutuskäigu kaugusel rannast. Samuti on koolil katuseterrass, köök, mida õpilased saavad kasutada ning ruum puhkamiseks ja iseseisvaks õppimiseks.

Ka Cádizis on Hispaania Maja õpilased enne õppinud. Meie partnerkool Cádizis kuulub samasse perekonda meie partnerkooliga Málagas. Mõlemad on mõnusalt väiksed ja pühendunud hispaania keele kommunikatiivsel meetodil õpetamisele. Me soovitame kindlasti kultuuriprogrammist osa võtta, et Hispaaniat ja Andaluusiat paremini tundma õppida ja oma keeleoskus proovile panna! See nädal Cádizis teeb sinu keeleoskusega imet!

  

ASUKOHT

Meie partnerkool Cádizis asub vanalinnas aadressil C. Acacias, 25.

 


Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!MÁLAGA


Málagat külastades tunned kindlasti linnast õhkuvat külalislahkust. Selle Vahemereäärse linna kliima kutsub sind aastaringi õppima. Málaga on Picasso sünnikoht, siit leiab palju muuseume ja kultuuri, kuid samas ka suurepäraseid ostlemise kohti jne.

Málaga asub päikeserannikul (Costa del Sol). Linna ajalugu ulatub 2800 aasta taha, mis teeb Málagast ühe vanima püsiasustusega linnu maailmas.

Málagas on pehmed talved (jaanuari päevane temperatuur on 12-20 °C) ja kuigi suved on palavad, aitavad Vahemerelt puhuvad tuuled päikesepaistet nautida. See on üks väheseid linnu Euroopas, mis on aasta ringi “roheline”.

Sügis on Málaga külastamiseks suurepärane aeg – ilm ei ole enam suviselt kuum, kuid sooja suve on endiselt tunda, kui Eestis on juba sügiseselt rõske.

Hispaaniale kohaselt toimub Málagas palju festival, nende hulgas Málaga filmifestival, mis on pühendatud täielikult Hispaania filmidele.


Loe Málaga kohta lisaks meie blogist


> Katrin Lääne õppis 2021. aasta oktoobris-novembris kaks nädalat meie Málaga partnerkoolis hispaania keelt. Loe tema kogemusest siit.

> Vaata blogist järgi ka 7 kohta, mida Málagasse reisides kindlasti külastada.

> Siia oleme kirja pannud veel 8 kohta, mida Málagas külastada.

 


Reisile tuleb kaasa ka Hispaania Maja esindaja! Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! :) Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv soovijaid, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule.


MIDA TEHA MÁLAGAS?

Loe Málaga kohta lähemalt Hispaania Maja blogist. Alusta sellest postitusest.


PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Oleme välja valinud mõned põnevad tegevused, mis aitavad Málagat ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Kõike sellest nimekirjast küll kogeda ei jõua, aga juba pooltel tegevustel osalemine toob kaasa kauakestvaid mälestusi.

Konkreetne päevaplaan selgub siis, kui reis hakkab lähenema, kuid proovime plaani võtta valiku näidisprogrammis olevatest tegevusest.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on lisatasu eest. Kui Sa tuled Málagasse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

 

Valikulise kultuuriprogrammi võimalikud tegevused:

 

 • Tapase-tuur koos partnerkooli õpetajaga (25 €)
 • Jalgrattamatk koos partnerkooli õpetajaga (20 €)
 • Veini degusteerimine (25 €)
 • Viinamarjaistanduse ja veinikoja külastus (40 €)
 • Flamenco show (30 €)
 • Alcazaba ja Gibralfaro külastus (10 €)
 • Professionaalne toiduvalmistamise töötuba (40 - 50 €)
 • Teatrietendus: hind kinnitatakse
 • Tantsutund koolis (5 €)
 • Picasso muuseumi giidiga külastus: sõltub osalejate arvust
 • Hüvastijätu õhtusöök: hind kinnitatakse
 • Terve päeva ekskursioon (60 €)
 • Poole päeva ekskursioon (40 €)
 • Caminito del Rey ekskursioon: 40 - 50 € (sõltub saadavusest ning osalejate arvust)

 


KEELEÕPE HISPAANIAS

Tahad teada, kuidas on õppida hispaania keelt Hispaanias? Loe meie 2021. aasta suve Toledo reisi kohta blogist.


MAJUTUS

Pakume välja kaks majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Málagas asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada.

 

Kodumajutus

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

7 ööd üheses toas:

              Koos hommikusöögiga 225 € / inimese kohta

              Koos hommiku- ja õhtusöögiga 260 € / inimese kohta

Lisaöö: 35 € (hommikusöögiga) / 40 € (hommiku- ja õhtusöögiga)

 


Jagatud korter

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

7 ööd:

              Ühekohalises toas 185 € / inimese kohta

Lisaöö: 25 €

 


Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!CÁDIZ


Kui sa soovid kogeda tõelist Andaluusiat, siis on Cádiz kahtlemata hea valik. Cádiz asub poolsaarel, mis on täis valgeid liivarandu ja promenaade, kuid need on massiturismist puutumata. Cádizis asuvad mõned Lõuna-Euroopa parimad rannabaarid, kust saab nautida imelisi päikeseloojanguid. Playa de la Caleta on üks enim armastatud randu Cádizis. La Caletta ja bulvar meenutavad Kuuba pealinna Havanat, seetõttu on seal filmitud ka James Bondi filmi “Surra veel üks päev” (“Die Another Day”) Kuuba stseenid.

Kui sa soovid merd täiel rinnal nautida, siis Cádiz on surfiparadiis. Miks mitte ühendada hispaania keele õppimine surfamisega? (Vaata programmi alt lähemalt.)

Cádiz asub Aafrika külje all ning seda iseloomustab eksootika ja šarm, see on üks Euroopa päikselisemaid ja vanimaid püsi-asustusega linnu, mis asustati juba 3100 aastat tagasi. Unikaalse asukoha tõttu ei ole linna siluett keskajast alates palju muutunud. Cádizi vanalinn on täis pikitud kitsaid tänavaid, mida ühendavad silmatorkavad väljakud ja platsid ning mööda linna on laiali umbes sada vahitorni. Seda linna võib kindlasti nimetada Hispaania peidetud pärliks.


Loe Cádizis õppimise kohta lähemalt meie blogist


> Kairi Helga õppis 2019. aastal ühe nädala meie Cádizi partnerkoolis hispaania keelt. Loe tema kogemusest siit ja siit.

 


Reisile tuleb kaasa ka Hispaania Maja esindaja! Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! :) Kui mõnda sihtkohta ei ole piisav arv soovijaid, siis Hispaania Maja esindaja sinna kaasa ei tule.


VAREM CÁDIZIS KÄINUD ÕPILASE KOGEMUSLUGU

Loe Kairi Helga Cádizis õppimisest siit ja siit.


PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Oleme välja valinud mõned põnevad tegevused, mis aitavad Cádizit ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Kõike sellest nimekirjast küll kogeda ei jõua, aga juba pooltel tegevustel osalemine toob kaasa kauakestvaid mälestusi.

Konkreetne päevaplaan selgub siis, kui reis hakkab lähenema, kuid proovime plaani võtta valiku näidisprogrammis olevatest tegevusest.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on lisatasu eest. Kui Sa tuled Cádizisse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

 

Valikulise kultuuriprogrammi võimalikud tegevused selguvad hiljem.

 

 


HISPAANIA PÄRL

Tahad teada, mida Cádizis külastada? Varsti kirjutame blogis.


MAJUTUS

Pakume välja kolm majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Cádizis asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 20 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist. Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada.

 

Kodumajutus

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

7 ööd üheses toas:

              Koos hommikusöögiga 195 € / inimese kohta

              Koos hommiku- ja õhtusöögiga 240 € / inimese kohta

Lisaöö: 35 € (hommikusöögiga) / 40 € (hommiku- ja õhtusöögiga)

 


Jagatud korter

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

7 ööd:

              Ühekohalises toas 170 € / inimese kohta

Lisaöö: 25 €

 


La Orca Residencia ühiselamu

Selle aasta märtsis avatud värskelt renoveeritud majutusasutus! Loe uue vanalinnas asuva ühiselamu kohta siit!

Standard tuba ühele

Ühele inimesele mõeldud privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

7 ööd:

              Ühekohalises toas 215 € / inimese kohta

Lisaöö: 25 €

 

Standard tuba kahele

Kahekohaline tuba privaatse vannitoa ja ühise köögiga magamistuba. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

7 ööd:

              Kahekohalises toas 185 € / inimese kohta

Lisaöö: 25 €

 

Korter

Ühe- või kahekohaline korter, kus on privaatne vannituba ja köök. Juurdepääs üldkasutatavatele aladele, nagu siseõu ja terrass.

7 ööd:

              Ühekohalises toas 465 € / inimese kohta

Lisaöö: 65 €

 


KOKKUVÕTE


REISI KUUPÄEVAD

Málagas 6.-12. november 2022

Cádizis 12.-19. november 2022

KURSUSE HIND

Registreerudes enne 15. augustit: Hispaania Maja õpilastele 240 € ja kõikidele ülejäänutele 260 €.

Hinnad registreerudes alates 16. augustist: Hispaania Maja õpilastele 260 €. Kõikidele ülejäänutele 280 €.

Osale kaks nädalat (üks nädal Málagas ja teine Cádizis) ja saad kursuse hinnast 10% soodustust.

Hinnale lisandub 25 € õppematerjalide eest. Kui osaled kursusel nii Málagas kui ka Cádizis, siis sobivad õppematerjalid kasutamiseks mõlemas partnerkoolis ehk tasud õppematerjalide eest sellel reisil vaid ühe korra.

KURSUSE MAHT

Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni ning kokku on 20 keeletundi nädalas / 1 tund = 50 min.

Keelekursus algab Málagas 7. novembril ja Cádizis 14. novembril.

Võimalik on osaleda nii ühe kui ka kaks nädalat. Mõlemas linnas asub Hispaania Maja partnerkool, kus õpe toimub samade õppematerjalide järgi. Ühes linnas alustatud kursus jätkub teises linnas samal tasemel.

MAJUTUSE HIND

Alates 170 € / 7 ööd (sõltub valitud linnast ja majutuse tüübist). Kui sa soovid võtta majutust meie partnerkooli kaudu, siis anna sellest meile vähemalt 2-3 nädalat enne teada.

  

Vajalik on varasemalt iseseisvalt reisimise kogemus ja oskus ise võõras linnas orienteeruda.

  


Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!


 Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

 • Lennupiletid
 • Kindlustus
 • Transport lennujaamast kooli või majutuskohta
 • Toitlustus (kui pole majutuses märgitud teisiti)
 • Kultuuriprogrammi lisategevused

 

 Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot, mis garanteerib koha grupis. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda hiljemalt 30. septembril. Pärast 30. septembrit kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel. Hispaania Majal on õigus reisipaketi hinda tõsta, kui reisil osaleb nõutust vähem inimesi.

Reisile broneerimine on võimalik tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia või kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid. Kogu raha makstakse sel juhul tagasi.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikult.

 


KÕHKLED? ÄRA KÕHKLE!

Saad oskused, julguse, enesekindluse ja mälestused kogu eluks!


KUIDAS SAADA HISPAANIASSE?

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, nt AirBaltic teeb Tallinnast otselende Málagasse. Málaga keelekursuse saab ühildada kursusega Cádizis või puhkusega mõnes teises Hispaania nurgas. Kui sa soovid Hispaania Majja tulla, et meiega koos omale lennupilet osta, siis on selle teenuse hind 30 €.

 

KUIDAS SAADA MÁLAGASSE JA CÁDIZISSE?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas kohapeal takso tellida või kuidas saada ühest linnast teise. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: info@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.


TULE AVASTA KOOS MEIEGA ANDALUUSIAT!

Ühine Hispaania Maja hispaania keele ja kultuuri kursusega Málagas või Cádizis või järjest mõlemas! Reisile võid tulla ka koos sõprade ja perega!Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad siit!