Kevadpuhastus

Võluvasse Põhja-Itaalia suusapiirkonda on saabunud kauaoodatud kevad. Ometi ootavad samal ajal lahendust suurte ehitusprojektidega seotud hämarad teod ja aseprefekt Rocco Schiavone korteris toimunud mõrv, mille tegelik sihtmärk oli Rocco ise. Olukord muutub veelgi keerulisemaks, kui vanglas tapetakse inimröövis süüdistatud maffialiige Mimmo Cuntrera. Kevadine õhk lõhnab kättemaksu järele … Ja kas Rocco ise on valmis oma minevikukummitustest lahti laskma?

Antonio Manzini „Kevadpuhastus“ on Rocco Schiavone seeria neljas osa, seni on eesti keeles ilmunud „Must rada“„Aadama küljeluu" ja "Maikuu lumi".

Rocco Schiavone seeria iga raamat on kindlasti loetav ka eraldi loona ning pakub lisaks mõrvajuhtumile ja värvikatele karakteritele itaalialikku hingust ning mõnusat, kohati küünilist huumorit.

LOE ESIMEST PEATÜKKI siin.

20,95 €

Vajad rohkem infot? Helista meile!

14-päevane toote tagastusõigus

Võimalus tasuda sularahas, ülekandega ja internetipangas


Rocco Schiavone on ühes Põhja-Itaalia ringkonnas tegutsev värvika ütlemise ja käitumisega aseprefekt, kes on Roomast Aosta väikelinna suunatud mõnevõrra hämaratel asjaoludel... Vaevaliselt, aga siiski, on ka Aostasse saabunud kevad ja Roccol on ees juba neljas juhtum, isegi mitu juhtumit korraga, omamoodi kevadpuhastus. Mängus on nii kuritegelik organisatsioon, kohalik eliit kui ka Rocco enda must minevik.

Lisainfo
ISBN 978-9949-7276-9-8
Autor Antonio Manzini
Kirjastus Toledo kirjastus
Tõlkija Cathy Laanela
Keel Eesti
Lehekülgi 364
Kirjuta enda hinnang
Jäta oma arvustus:Kevadpuhastus
Sinu hinnang
Soovitame veel!