Hispaania keele kursus (30 akadeemilist tundi)

Rating:
100% of 100

Hispaania keele kursused Hispaania Majas on mõeldud kõigile, kes soovivad midagi enamat kui lihtsalt hispaania keelt õppida. Meil on 11 aastat kogemust hispaania keele õpetamisel Eestis ning oleme end pidevalt täiendamas, et pakkuda õppimiskogemust, mis oleks sama rikkalik kui keel, mida õpetame.

 

  • Õppetöö toimub kommunikatiivsel meetodil hispaania keeles – meie juures õpid hispaania keelt kohe ja algusest peale hispaania keeles
  • Väikesed ja interaktiivsed grupid (keskmiselt 6-8 õpilast)
  • Kogenud ning eripalgelised õpetajad
  • Sõbralik ja abivalmis koolipere
  • Tunnid toimuvad kas Hispaania Majas kohapeal (18. sajandi suvemõisas Tondi südames) või online gruppide puhul Zoomi vahendusel
  • Tasuta parkimine hoovis

 Tutvu lähemalt meie õpetajatega siin!

Meie juurde on oodatud kõik – oled Sa siis juba varem õppinud hispaania keelt või on see Sulle “iseenesest” külge hakanud või oled alles alustamas oma teekonda hispaania keele põnevasse maailma. 

A1.1 ja A1.2 kursustele lisandub 38.50 € nelja akadeemilise lisatunni eest (A1.1 ja A1.2 kursus on mahus 34 akadeemilist tundi). Loe lähemalt tasemete kohta siin!

Vaata orienteeruvat kevadsemestri tunniplaani siin! 

Kui Sa ei leia praegu sobivat aega tunniplaanist, siis avame jooksvalt uusi gruupe ning võtame arvesse Su eelistusi aegade osas! 

299,00 €

Vajad rohkem infot? Helista meile!

14-päevane toote tagastusõigus

Võimalus tasuda sularahas, ülekandega ja internetipangas


Kirjuta enda hinnang
Jäta oma arvustus:Hispaania keele kursus (30 akadeemilist tundi)
Sinu hinnang