Kursused Ladina-Ameerikas

Kursused Ladina-Ameerikas

Hispaania keele kursused Ladina-Ameerikas


Kui Hispaania ei kõla piisavalt eksootiliselt, siis on Hispaania Majal Sulle üllatus: nüüd võimalik minna teisele poole maakera, Ladina-Ameerikasse!


Vali oma paradiislik sihtkoht hispaania keele selgeks õppimiseks:

Playa del Carmen (Mehhiko) on ideaalne koht, kus lasta end inspireerida valge liiva ja helesinise veega Kariibi mere randadest, et hispaania keele õppimine oleks veelgi nauditavam. Pane proovile oma keeleoskused, avastades eksootilist mereelustikku, iidseid maiade linnu ning värvikirevat mehhiko kokakunsti ja kultuuri.


Bogotá (Colombia) on Colombia süda – koht, kus koloniaalne ajalugu on tihedalt läbi põimunud kaasaegse kosmopoliitse linnameluga. 2600 meetri kõrgusel, lumiste Alpide tippude külje all paikneva pealinna võimalused on lõputud: suur hulk muuseume, hotelle, baare ja restorane, ajaloohõngulisi hooneid ja väljakuid, otsatul hulgal kultuuriüritusi ja palju muud. Kaheksa miljoni elanikuga linn, mille külje all leidub suurel hulgal lopsakat loodust ja sädelevate koskede vahel looklevaid matkaradu, pääses juba 2006. aastal Lonely Planeti kuumimate sihtkohtade esikümnesse.