Liha kombo

Traditsiooniline sea välisfilee - 250 g 

+

Ibeeria sea välisfilee - 250 g

Lomo de Cerdo a la Orza + Lomo de cerdo Iberico a la Orza

 

Orza stiilis traditsioonilise retsepti järgi valmistatud sea välisfilee ja Ibeeria sea välisfilee, mis on täpselt sellised nagu aastasadu tagasi.

Koostisosad: ibeeria sea välisfilee, esimese külmpressi oliiviõli, sidrunimahl, sool, looduslikud vürtsid ja küüslauk.

Koostisosad: sea välisfilee, esimese külmpressi oliiviõli, sidrunimahl, sool, looduslikud vürtsid ja küüslauk.

24,20 €

Vajad rohkem infot? Helista meile!

14-päevane toote tagastusõigus

Võimalus tasuda sularahas, ülekandega ja internetipangas


Orza stiilis konserveerimine on Almería (Lõuna-Hispaania) piirkonnale omane ning põhineb liha leotamisel vürtsides ja sidrunimahlas, pärast mida praetakse liha esimese külmpressi oliiviõlis; seejärel hoitakse seda praadimiseks kasutatud õliga koos savist nõudes, mida nimetatakse ORZA. See protsess saabki oma nime savinõu järgi, milles liha hoitakse.

OMADUSED Lisaks loomuomastele organoleptilistele omadustele on meie kasutatud liha ja vürtsid kõige parema kvaliteediga ning me kasutame ainult 100% looduslikku esmaklassilist esimese külmpressi oliiviõli. Meie toote mõõt on 250 g (100 g liha ja 150 g esimese külmpressi oliiviõli.. Toode ei sisalda mitte ühtegi allergeeni, kunstlikku lisaainet ega säilitusainet. Toodet ei pea säilitama külmas. Õigetes hoiutingimustes säilib toode 5 aastat. Toode on piiratud tootmismahuga ja 100% käsitsi valmistatud.

Lisainfo
Päritolu Hispaania
Suurus 250 g + 250 g
Tootja La Orza de Almeria
Kirjuta enda hinnang
Jäta oma arvustus:Liha kombo
Sinu hinnang