Hispaania keele kursused Madridis


Madrid - Hispaania kuningriigi pealinn, mis kunagi ei maga


Kas Sinu salasoov on õppida Hispaania pealinnas? Valides oma sihtkohaks Madridi võib olla kindel oma kogemustepagasi täiendamises põnevate ja rikastavate sündmuste ja elamustega. Kus veel oleks parem hispaania keelt selgeks õppida kui mitte hispaania keele kodus, Hispaania südames?

Üle kolme miljoni elanikuga linnas ringi käies võib igal sammul näha, kuidas traditsioon ja kultuuripärand on segunenud tänapäevase kosmopoliitsusega. Kaunid ajaloolised ehitised ja vaatamisväärsused, kirikud ja katedraalid, purskkaevud ja rohelised pargid vahelduvad meeliköitvate teatrite, kinode, kontserdi- ja ooperimajade, galeriide, muuseumide, raamatukogude, spordistaadionite, traditsiooniliste baaride ja ööklubidega.

Madrid on nii kuningapere, kongressi, senati kui ka ministeeriumite asupaik, aga kahtlemata on tegemist ka hispaania keele koduga: nimelt asuvad siin nii Real Academia Española (kuninglik akadeemia, mis hoolitseb hispaania keele normimise ja käekäigu eest) kui ka Cervantese Instituudi peakorter.

Kirevat sipelgapesa meenutavas Euroopa Liidu suuruselt kolmandas linnas igavusele juba kohta ei ole. Samas on võimalik alati aeg maha võtta, ajaloohõngulistel tänavatel ringi jalutada ning hea toidu, joogi ja seltskonna nautimiseks maha istuda.

Linnasilueti taustal, ajalooliste ehitiste ja finantspiirkonna kaugelt äratuntava kolme pilvelõhkuja tagaplaanil laiuvad imekaunid Guadarrama mäed – suvel roheluse, järvede ja matkaradade nautimise paik, talvel aga lumevaibaga kaetud suusatajate Meka. Samuti ei ole ka Madriidis endas loodusest puudust, sest tegemist on Euroopa linnaga, kus on elanikearvu kohta kõige rohkem puid ja rohealasid. Nimelt asub Madrid oma pea 300 000 puuga Tokio kõrval maailmas teisel auväärsel kohal.

Õpe meie professionaalses partnerkoolis Madridis


Õpilased, kellel on hispaania keele teadmised, on oodatud aastaringselt kursustele igal esmaspäeval, välja arvatud riiklikel pühadel.

Kõik õpilased, kes pole päris algajad, sooritavad kursuse esimesel päeval tasemetesti.

 • Ühenädalane kursus kestab kokku 20 - 30 tundi (1 tund = 55 minutit)
 • Kursustele on oodatud õpilased alates 16. eluaastast
 • Grupis on maksimaalselt 10 õpilast (keskmiselt on 7 õpilast grupis)
 • Päris algajatele mõeldud kursuste alguskuupäevad on:
  - 03. ja 17. juuni
  - 01., 15. ja 29. juuli
  - 12. ja 26. august
  - 09. ja 23. september
  - 07. ja 21. oktoober
  - 04. ja 18. november
  - 02. ja 16. detsember

Tutvu hindadega

Rohkem infot

NB! Kursuste hinnale lisandub sõltuvalt keeletasemest õppematerjali maksumus, mis on keskmiselt 25€ ning ühekordne broneerimistasu 50€.

Lisaküsimuste korral palun võta meiega ühendust: info@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.


Kursused algajatele

BRONEERI

Selles valikus tooted puuduvad.

Majutus

BRONEERI / broneerimistasu 0 eurot

Selles valikus tooted puuduvad.