Mercado Hispano

Hispaania Maja 10. sünnipäev:

Tule tähista koos meiega!Sel suvel tähistab Hispaania Maja juba oma kümnendat tegevusaastat. Sel puhul toimuvad 24. augustil ning sellele järgneval nädalal Hispaania Majas pidustused nime all “Mercado Hispano”, kuhu on kõik oodatud, et saada osa hispaania keele särtsakusest ja kõigest toredast, mida iberoameerika kultuur endas kätkeb. Ootame Sindki tähistama koos meiega ning nautima selle koha erilist atmosfääri. See on väike Hispaania Tondi südames!

Kes veel pole meie uut maja külastanud, siis meie juurde jõuda on eriti lihtne: ühistranspordi kasutajatel on Tondi peatusest ainult paar sammu ja autojuhtidele on sisehoovis ja ümbritsevatel tänavatel parkimine täiesti tasuta! Vaata lähemalt, kus me asume www.hispaaniamaja.ee/ee/meist/

Rõõmsa kohtumiseni Hispaania Majas!

HISPAANIA MAJA 10. Sissepääs tasuta. Laupäev, 24. august kl 10:00-18:00.

24. august on päev, mil tähistame 10. sünnipäeva. Päev täis suurepäraseid Hispaania ja Ladina-Ameerika maitseid, pakume nii soolaseid kui ka magusaid hõrgutisi, värskendavaid ja soojendavaid jooke ning naudime head seltskonda ja muusikat.

PÄEVA KAVA

10:00 Hoovikohviku avamine

11:00-11:45 Lõbus orienteerumine hispaania keeles

12:00-12:30 Santiago de Compostela fotonäituse avamine

13:00-13:30 Flamenko etendus

14:00-15:00 Hispaania keele tasuta proovitund

16:00-17:00 Hispaania keele tasuta proovitund

Lisaks muudele päeva jooksul toimuvatele tegevustele on võimalik tutvuda meie laia raamatuvalikuga, küsida infot ning end kursustele kirja panna, teha tutvust meie imelise koolimaja ning õpetajatega.

Sissepääs tasuta.

MIS VEEL PÕNEVAT "MERCADO HISPANO" RAAMES TULEMAS ON?

Lõbus orienteerumine hispaania keeles. Pilet 7€. Laupäev, 24. august kl 11:00.

Lõbus orienteerumine hispaania keeles toimub Hispaania Majas ja selle ümbruses. Parimale võistkonnale auhind!

Pane end kirja lehe allosas!

Hispaania keele tasuta proovitund. Kolmapäev, 28. august kell 14:00 | Neljapäev, 29. august kell 18:00

Kas oled kunagi mõelnud, et võiksid osata hispaania keelt? Proovitund on hea võimalus näha, kuidas toimub hispaania keele õpe Hispaania Majas. Õpilased haaratakse hispaaniakeelsesse maailma ning muud keeled jäävad klassiruumi ukse taha. Hispaania keele proovitund sobib nii algajatele kui ka neile, kellel on olemas juba eelnevad teadmised, kuid kes kahtlevad, kas on võimalik õppida hispaania keelt hispaania keeles või kes tahavad rohkem teada saada meie õpetamismeetodi kohta.

Tasuta. Registreerumine lehe allosas.

Infotund tapastega | Keelekümblus Hispaanias ja Ladina-Ameerikas. Tasuta. Kolmapäev, 21. august kl 18:00 | Laupäev, 31. august kl 13:00

Kas sa oled kunagi mõelnud hispaania keele õppimisele Hispaanias? Aga Ladina-Ameerikas? Miks mitte minna Hispaaniasse puhkusele, õppida hommikul hispaania keelt ja õhtul nautida head kohalikku toitu, veini või sangriat ja õppida tundma Hispaania rikkalikku kultuuri?! Võib-olla teha keeleõppimisele lisaks vabatahtlikku tööd või hoopis proovida ära surfamine?

Kõlab põnevalt? Tule meile Hispaania Majja külla ja räägime sulle lähemalt võimalustest meie partnerkoolides ja pakume selle kõrvale maitsvaid tapaseid. Kui pole võimalik neil päevadel tulla, võib alati kirjutada meile mundus@hispaaniamaja.ee, et saada täpsemat infot kõikide võimaluste kohta :)

Infotund toimub eesti keeles. Sissepääs tasuta.

Registreerumine lehe allosas.

Joo ja Joonista. Bebe y pinta II. Pilet 10€ eelmüügist, 12€ kohapeal. Pühapäev, 25. august kl 13:00.

El arte es Vida! 25. augustil on Hispaania Majas taaskord tulemas Joo ja Joonista eriüritus, et tähistada Hispaania Maja 10. sünnipäeva. Seekord on inspiratsiooniks Lucha Libre: traditsioonilne Mehhiko maadluse kangelane! Hea ilma korral joonistame Hispaania Maja valgusküllases tagahoovis, varuvariandina ootab meid kaunis teise korruse suur saal. Kohapeal on olemas joonistamisalused ja -tarbed ning piisavalt paberit visandite jaoks. Et tulemus saaks piisavalt värviküllane, on seekord eksperimenteeriseks lisamaterjale Cretacolor'ilt. Poosid varieeruvad 1 minutist kuni 10 ja 15 minutini.

Hea seltskond, värskendavad joogid ja palju kunsti - suurepärane viis, kuidas veeta üks pühapäeva pärastlõuna!

Pilet eelmüügist 10€ / kohapeal 12€ (sisaldab jooke ja joonistamiseks vajalikke materjale)

Kohtade arv on piiratud. Piletid saadaval: www.drinkandraw.ee/events/tallinn-dnd-bebe-y-pinta-ii

Clase de cocina con Neftali. Pilet 19€. Teisipäev, 27. august kl 18:00.

Kuu viimasel teisipäeval on võimalik kõikidel kokkamishuvilistel kohtuda Hispaania Maja köögis Neftaliga, kellega koos õpime selgeks kuidas valmistada päris ehtsaid hispaania tapaseid. Täpne menüü on veel selgumisel, kuid kindlasti saab see olema midagi väga maitsvat! Tund toimub hispaania keeles ning selle jooksul kordame üle ka kogu kokkamiseks vajamineva sõnavara. Pärast saab muidugi ka tulemused ära proovida. ¡Buen provecho!

Tund toimub hispaania keeles. Kohtade arv on piiratud, vajalik eelnev registreerimine.

Pilet 19€. Arveldamine on sularahas.

VEINITÄHESTIK: „C”. Pilet 15€. Neljapäev, 29. august kl 19:00.

Koolituste sari = VEINITÄHESTIK = jätkub Hispaania Majas teise osaga tähest „C” . Kui esimeses kevadises C tähe osas pöörasime tähelepanu Cavale ja Corpinnatile, siis nüüd sumeda sügise eel on tutvustatavad veinidki vastavalt sumedalt tumedamad. Crianza, Castilla, Cebreros, Cabernet, Cariñena... Mida põnevat need sõnad veinimaailmas tähendavad?

Veini ja selgitusi jagavad VINOSFAIRi sommeljeed Maret ja Aivar. Maitsta saab veinidega sobitatud Ibeeria suupisteid.

Veinikooitus toimub eesti keeles. Kohtade arv on piiratud, vajalik eelnev registreerimine.

Pilet 15€. Arveldamine on sularahas.

Registreeru siin:

KOHTUMISENI MERCADOL!