Meie õpetajad


Neftali Peral

Hispaania Maja direktor ja asutaja, hispaania keele õpetaja, paella-meister

Pärit: Almería, Hispaania

Haridus: Neftali on lõpetanud hispaania filoloogia õpingud Almeria ja Barcelona ülikoolides.

Täiendkoolitus:

 • International House Spain (peamine hispaania keele õpetajate koolitaja Hispaanias)
 • Cervantese Instituut (üle maailma tegutsev Hispaania kultuuriinstituut)
 • IL3 (Long Life Learning – Barcelona ülikool)
 • Olnud Cervantese Instituudi DELE eksamite eksamineerija.

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: Tartu Ülikoolis, Tallinna Ülikoolis, Audentese erakooli IB õppes, Folkuniversitetet’is Tartus, Bakuu Ülikoolis

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: katalaani, hollandi, inglise, eesti

Miks hispaania keel? “Hispaania keel on eelkõige vabadus - vabadus suhelda ligi 500 miljoni inimesega maailmas ja reisida imelistesse paikadesse Hispaanias ja Ladina-Ameerikas.”

Loe rohkem

Leonardo Unda

Hispaania keele õpetaja

Pärit: Quito, Ecuador

Haridus: ​​Peterburi Pedagoogiline Akadeemia (bakalareusekraad võõrkeelte õpetamisel), Antonio de Nebrija nimeline ülikool Madridis (magistrikraad hispaania keele õpetamises muukeelsetele)

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: Peterburis, Bangkokis, Madridis

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: vene, inglise

Miks hispaania keel? ​“Hispaania keele virtuaalõpe annab võimaluse kõigile olenamata nende asukohast või kiirest elutempost mahutada mugavalt hispaania keele õppimine enda graafikusse. Õppida saab enda valitud kohas ning kõikidele materjalidele pääseb ligi 24/7.”

Loe rohkem

Antonio Vela

Hispaania keele õpetaja

Pärit: Barcelona, Hispaania

Haridus: Barcelona ülikool (bakalareusekraad kunstiajaloos ja magistrikraadid hispaania keele kui teise keele õpetamises ning keele ja kirjanduse õpetamise uuringutes)

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: Cactus languages London ja Spanish Connection London Suurbritannias, Instituto Cervantes Moskvas ja Stockholmis, ESADE, EOI Barcelona, UPC/FPC Barcelona ja Laboratorios Esteve Hispaanias.

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele:katalaani, inglise

Miks hispaania keel? ​“​Minu jaoks ei ole töökoht pelgalt töö vaid ka minu kirg, unistus ja kõik mu hobid.”

Loe rohkem

Laura-Liis Relve

Hispaania keele ja kultuurikursuse õpetaja

Pärit: Pärnu, Eesti

Haridus: Tartu Ülikool (bakalaureusekraad hispaania filoloogias), Tartu Ülikool (magistrikraad hispaania keele õpetaja erialal). Vahetusüliõpilane Santiago de Compostela ülikoolis (üks õppeaasta).

Täiendkoolitus:

 • Koolitus hispaania keele õpetajatele: Enseñanza del Español como Lengua Extranjera: didáctica y diseño de materiales. Cáceres, Hispaania.
 • Koolitus hispaania keele õpetajatele: Jornadas de ELE junto al Báltico. Hispaania Maja, Tallinn.
 • Konverents „Reconsidering the Practice of CLIL and ELT“. Narva Kolledž.

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: inglise, prantsuse, saksa

Miks hispaania keel? „On raske panna sõnadesse, mida tunnen, kui kuulen tänaval hispaania keelt, raadiost hispaaniakeelset laulu, Hispaania lokaalide müra, kui ahmin lennujaamast väljudes lämbet Hispaania õhku, astun paljajalu külmale Hispaania kodu köögipõrandale, joon selle esimese tassi café con lechet... . Kõik see ja veelgi enam paneb mu hinge helisema ja kõike seda ja enamat üritan oma õpilastele edasi anda.“

Loe rohkem

Francisco Luigi Gabriello

Hispaania keele õpetaja

Pärit:San Salvador, El Salvador

Haridus: Eripedagoogika, Rome, Itaalia. Montessori suunitlus, Rome, Itaalia.

Täiendkoolitus:

 • Theter Gestal, con Diego Marin (Armeenia)

Hispaania keele õpetajana töötanud ka:El Salvador, Tai.

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele:inglise, itaalia, veidi bengali

Miks hispaania keel? ​"Minu kirg on inimestega kontakti luua ja selle keele õppimine annab Sulle lisaks kontakti loomisele ka võimaluse kultuuriga tutvuda ja seda endasse neelata ning oma sisemist mina ümber kujundada. Lõppude lõpuks oleme me kõik pärit ühelt unikaalselt planeedilt Maa."

Loe rohkem

Fernando Blanco

Hispaania keele õpetaja

Pärit: Toledo, Hispaania

Haridus: Madridi Complutense ülikool (bakalareusekraadid ajakirjanduses ja hariduses), La Rioja rahvusvaheline ülikool (magistrikraad hispaania keele kui võõrkeele õpetajana)

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: Madridis, Toledos, Talavera de la Reinas

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele:inglise, vene, prantsuse

Miks hispaania keel? ​“​Neid põhjuseid võib loetlema jäädagi, aga kolm asja tasub kindlasti välja tuua. Esiteks on hispaania keel kirjanduslikus mõttes väga kütkestav ja rikkalik keel. Teiseks on see peale mandariini ja inglise keele üks maailma räägitavamaid keeli. Kolmandaks annab see oskuse Hispaanias ja Ladina-Ameerikas reisides sealseid inimesi ja kultuuri veel paremini tundma õppida.”

Loe rohkem

Cristina Pérez

Hispaania keele õpetaja (Skype’i vahendusel)

Pärit: Ponferrada, Hispaania

Haridus: Leoni ülikool (bakalareusekraad hispaania filoloogias), Antonio de Nebrija nimeline ülikool Madridis (magistrikraad lingvistikas)

Täiendkoolitus:

 • DELE eksamite eksamineerija (A1-B2)

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: üle kogu maailma, sealhulgas Voroneži ülikool, "Centro Adelante" (Peterburg), "Atlantic International School" (Peterburg), "Inlingua” (Bangkok), "Enforex” (Barcelona), "Dime” (Barcelona)

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: vene, inglise

Miks hispaania keel? ​“Hispaania keel on reisimise, äritegemise, toidunautimise, ajaloo ja traditsioonide keel. See annab ligipääsu ja mõistmise enam kui viiesaja miljoni inimese kultuurile!”

Loe rohkem

Anna Guijarro

Hispaania keele õpetaja (Skype’i vahendusel)

Pärit: Barcelona, Hispaania

Haridus: Alcalá de Henaresi ülikool (magistrikraad hispaania keele õpetamises muukeelsetele), Leoni ülikool (bakalareusekraad hispaania filoloogias)

Täiendkoolitus:

 • International House Spain (peamine hispaania keele õpetajate koolitaja Hispaanias)
 • Ave Globali, Cervantese instituudi online-programmi, sertifikatsioon

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: Dime keeltekoolis Barcelonas, Maidenheadis (Berkshire, Inglismaa), EICA koolituskeskuses (Barcelona), BSS Winter Languages keeltekoolis (Barcelona), NISABA keeltekoolis (Sant Cugat, Hispaania)

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: katalaani, inglise

Miks hispaania keel? ​“Ma usun, et hispaania keele õppimine pakub võimaluse suhelda miljonite inimestega üle kogu maailma.”

Miks katalaani keel? ​“Katalaani keele õppimine on oluline mõistmaks hetkeolukorda Kataloonias ja loomulikult ka selleks, et osata keelt, mis asub prantsuse, itaalia ja hispaania keele vahel.”

Loe rohkem