Kursused Playa del Carmenis

Kursused toimuvad aastaringselt esmaspäevast reedeni ja kursuse kestuse saab õppija valida ise.

Grupis on maksimaalselt 8 õpilast (keskmiselt 4-5).

Kursustele on oodatud õpilased alates 16. eluaastast.

Kool

International House Riviera Maya – professionaalne keeltekool, mis asub vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel paradiisirann

ast.

Kursuste hinnad: 

 • Intensiivkursus 20

Esmaspäevast reedeni kell 09.30–13.30 (sh 20-minutiline paus)

Hinnad:

Kuni neljanädalane kursus: 1 nädal 230$ (u. 200€)

Kuni 12-nädalane kursus: 1 nädal 210$ (u. 180€)

Kuni 23-nädalane kursus: 1 nädal 195$ (u. 170€)

15. aprillil algava nädala maksumus, kui pühade tõttu on 3 õppepäeva, on 145$ (u. 125€)

NB! Kursuste hinnale lisandub õppematerjali maksumus 40$ (u. 35€).

Hispaania keelt juba veidi oskavad õppijad võivad alustada kursust vabalt valitud esmaspäeval (v.a pühadel, kui kursus algab teisipäeval). Päris algajatele mõeldud kursuste alguskuupäevad on 2019. a:

 • 25. märts

 • 8. ja 22. aprill

 • 6. ja 20. mai

 • 3. ja 17. juuni

 • 1., 15. ja 29. juuli

 • 12. ja 26. august

 • 9. ja 23. september

 • 7. ja 21. oktoober

 • 4. ja 18. november

 • 2., 16. ja 30. detsember

Kursuste kõrvalt on võimalik osaleda keelekümbluse tegevustes (vestlus- ja kokteiliõhtud, mehhiko ja maia kultuuri õhtud, salsa- ja kokakursused, rannamängud, filmiõhtud) või ekskursioonidel, et külastada iidseid maia linnu Tulumi ja Chichen Itzat või imetleda Cozumeli saare korallrahusid ja mereelustikku.

Kursuse tasu sisaldab kõiki koolis läbi viidavaid tegevusi, tervitus- ja hüvastijätukokteili, linna vaatamisväärsuste külastusi ja giidi. Lisatasu eest on tegevused väljaspool Playa de Carmenit.

Interneti kasutamiseks saab endale internetitoas broneerida 30-minutilist kasutamisaega.

Majutus Playa del Carmenis

Majutuse hind on arvestatud pühapäevast kuni laupäevani, nt 13 ööd 2-nädalase ja 27 ööd 4-nädalase kursuse puhul. Võimalik on taotleda ka lisapäevade broneerimist. 

Kodumajutus:
Variant A:

* Kodumajutus hommikusöögiga: 198$ ehk u. 175 €
* Kodumajutus hommiku- ja õhtusöögiga: 234$ ehk u. 205€

Variant B (konditsioneeriga):

* Kodumajutus hommikusöögiga: 210$ ehk u. 185 €
* Kodumajutus hommiku- ja õhtusöögiga: 246$ ehk u. 220€

Hind sisaldab tuba ühele inimesele (kus on lisaks muule olemas ka kirjutuslaud õppimiseks), jagatud vannituba ja kööki. Hinna sees on ka voodilinad ja rätikud (v.a rannarätikud), koristus korra nädalas. Hinna sees ei ole pesupesemis- ja triikimisteenust ega telefoni kasutamist.

Paljudel majadel on oma aed. Arvestada tuleb sellega, et konditsioneeri tihtipeale ei ole, aga enamasti on õppija käsutuses ventilaator.
Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega.
Majutus asub koolist maksimaalselt 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Harvadel juhtudel kulub koolini jõudmiseks 15-20 minutit ühistranspordisõitu.

Kodumajutus annab hispaania keele praktiseerimiseks kõige parema võimaluse, sest Mehhiko pered on väga suured ja väga sõbralikud.

Õpilaselamu:

Õpilaselamu asub kesklinnas, vaiksel tänaval, koolist vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Toas on privaatne vannituba, kaks voodit, õppimisnurk, teler, ventilaator ja konditsioneer ning väike külmkapp. Sõbrad või paar võivad omavahel ka tuba jagada. Ühiselamus on võimalik kasutada täisvarustusega ühiskööki ja söögituba ning puhkenurka televiisoriga.

Individuaalne kasutus:

* Tuba söögikordadeta: 216$ ehk u. 190 €
* Tuba  hommikusöögiga: 252$ ehk u. 225 €

* Tuba  hommiku- ja õhtusöögiga: 294$ ehk u. 260€

Ööbides 27 ööd või rohkem, nädala hind:

* Tuba söögikordadeta: 198$ ehk u. 175€
* Tuba  hommikusöögiga: 234$ ehk u. 210€

* Tuba hommiku- ja õhtusöögiga: 276$ ehk u. 245€

Toa jagamisel (ainult koos saabuvatele sõpradele või paarile):

* Tuba söögikordadeta: 156$ ehk u. 140€
* Tuba hommikusöögiga: 192$ ehk u. 170€

* Tuba hommiku- ja õhtusöögiga: 234$ ehk u. 210€

Ööbides 27 ööd või rohkem, nädala hind:

* Tuba söögikordadeta: 138$ ehk u. 120€
* Tuba hommikusöögiga: 174$ ehk u. 155€

* Tuba hommiku- ja õhtusöögiga: 216$ ehk u. 190€

Korterid söökideta:

Kortereid on võimalik üürida individuaalseks kasutuseks või jagada korterit teiste õpilastega, üldjuhul miinimum kaheks nädalaks; erandkorral saab taotleda ka lühemat perioodi.

Osa korteritest on koolihoones, osa on kesklinnas, 5-20 minuti kaugusel (jalgsi või ühistranspordiga).

Variant A:

Korter individuaalseks kasutuseks 1-2 õpilasele. Korteris on kaks kahekohalist voodit, konditsioneer, kaabeltelevisioon, kööginurk ja vannituba. Lisaks saab kasutada katuseterrassi.

Variant B:

Tuba jagatud korteris või 1-2 õpilase individuaalses kasutuses olevas korteris. Tegemist on suure möbleeritud korteriga, kus on kaks magamistuba, kaks vannituba, täisvarustuses köök, elutuba, rõdud, konditsioneer ja kaabeltelevisioon.

Hinnad:

* privaattuba jagatud korteris: 258$ ehk u. 230€
* jagatud tuba jagatud korteris: 180$ ehk u. 160€
* ühe vannitoaga korteri individuaalkasutus: 420$ ehk u. 375€
* kahe vannitoaga korteri individuaalkasutus: 540$ ehk u. 480€

Hind sisaldab kommunaalkulusid (vesi,  gaas, elekter), voodilinasid ja rätikuid (v.a rannarätikud), mida vahetatakse kord nädalas, privaatset magamistuba, jagatud kööki, vannituba, elutuba ja terrassi. Õpilane saab oma võtmekomplekti.

Koolis asuvates korterites elavad õpilastel on aia kasutamisõigus ning nad saavad lisaks korterivõtmetele ka kooliukse võtmed.

Hinnad ei sisalda söögikordi, telefonikasutust ega pesupesemisteenust. Koolimaja korterite õpilased saavad kasutada lähedal asuvat pesumaja (u. 2$/pesu).

Hotellid:

Kooli läheduses, 5-10-minutilise jalutuskäigu kaugusel on mitmeid erinevas hinnaklassis hotelle. Kuna hinnad võivad aasta lõikes kõikuda, on vajalik teha hinnapäring. Silmas tuleb pidada seda, et detsembri keskpaigast lihavõteteni ja juuli alguses kuni augusti lõpuni on kõrghooajad.

Hotellide kirjeldused:

* Madalama hinnaklassi hotellid: al. 45$ ehk u.40€ / öö, lihtne sisustus, enamasti privaatse vannitoa ja konditsioneeriga, tavaliselt ilma söögikordadeta.

* Keskmise hinnaklassi hotellid: mugava sisustuse, privaatse vannitoa, konditsioneeri ja satelliittelevisiooniga toad. Enamasti olemas bassein, baar ja restoran ning hind sisaldab hommikusööki.

* Kõrgema hinnaklassi hotellid: kõigi mugavustega hotellitoad, külalistele pakutakse kõikvõimalikke teenuseid, sh on olemas bassein.


* Kõrgema hinnaklassi hotellid: kõigi mugavustega hotellitoad, külalistele pakutakse kõikvõimalikke teenuseid, sh on olemas bassein.