Üritused

Üritused

Ka sellel semestril jätkame põnevate teemaõhtutega, kuhu on oodatud kõik hispaania keele ja kultuuri huvilised. Hispaania Maja uued ruumid hubases 18. sajandi suvemõisas aadressil Tondi 42 teeb Hispaania Maja külastamise erakordselt toredaks. Samuti saab enne ja pärast üritusi tutvuda meie uue gurmee nurgaga ja täienenud raamatupoega, kust leiab suurima valiku hispaania-, prantsuse- ja itaaliakeelseid õppematerjale, ilukirjandust nii hispaania kui inglise keeles, sõnaraamatuid, kokaraamatuid ja palju muud põnevat.

Kes veel pole meie uut maja külastanud, siis meie juurde jõuda on eriti lihtne: ühistranspordi kasutajatel on Tondi peatusest ainult paar sammu ja autojuhtidele on sisehoovis ja ümbritsevatel tänavatel parkimine täiesti tasuta! Vaata lähemalt, kus me asume www.hispaaniamaja.ee/ee/meist/

Rõõmsa kohtumiseni Hispaania Majas!

 

 

ÜRITUSED HISPAANIA MAJAS

 

 

Hispaania keele TASUTA proovitunnid Hispaania Majas.

¡Hola, hispaania keele huviline!

Hispaania Maja ootab enda juurde õppima hispaania keele huvilisi! 2. märtsil kell 9.30 toimub veebipõhine hispaania keele proovitunnid, kus kõik huvilised saavad ise näha, kuidas toimub hispaania keele õpe Hispaania Majas.

Proovitund sobib kõige paremini algajatele, aga osa on oodatud võtma ka need, kellel on olemas juba eelnevad teadmised, kuid tahaksid lähemalt tutvuda, kuidas on võimalik õppida hispaania keelt esimesest tunnist peale hispaania keeles! 

Proovitund kestab seekord 90 minutit ja on tasuta! 

Kohtade arv on piiratud. Registreeri end tasuta hispaania keele proovitunnile siin.


 Hetkel ei ole plaanis ühtegi muud üritust. Kui soovid meie ürituste kavaga kursi olla, siis liitu Hispaania Maja uudiskirjaga ning järgi meid nii Facebookis kui ka Instagramis.

 


 

Registreeru siin:

Web-form is not active.

Vaata VAREM TOIMUNUD ÜRITUSI siin.