Üritused

Hispaania Maja on koht, kuhu on oodatud kõik Hispaania ja Ladina-Ameerika kultuuri huvilised. Korraldame regulaarselt raamatuklubi-, veini- ja kultuuriõhtuid ning palju muud põnevat. On üritusi nii eesti kui ka hispaania keeles. Rõõmsa kohtumiseni Hispaania Majas! 

Mõtled, kas hispaania keel võiks sulle sobida? Tule tasuta proovitundi! Rohkem infot leiad siit.Vestlusõhtu Hispaania suursaadikuga Eestis: "Estonia and Spain: story of the transformation of two countries" | Tasuta | Teisipäev, 30. mai kell 19.15

Hispaania suursaadik Eestis, Guillermo Corral van Damme tutvustab
kaasaegset Hispaaniat ja selle viimaste aastakümnete edukat muutumislugu
riigi ja ühiskonnana, et ületada keeruline 20. sajand ja kindlustada enda
koht arenenud demokraatliku ja eduka majandusega riigina. Lisaks soovib
nüüdisaegne Hispaania silma paista oma avatud ja tolerantse ühiskonnaga,
mis on inimõiguste ja vabaduste kaitsmisel paljudes valdkondades teerajaja.

Näib võimatu mitte näha selles muutuste eduloos paralleeli tänapäeva Eesti
viimase kolme aastakümne ajalooga. Hispaania ja Eesti, partnerid ja liitlased, mis asuvad Euroopa eri osades, jagavad lisaks põhimõtetele ja väärtustele ka neid ajaloolisi muutuste lugusid.

Osalemine on tasuta, kuid ajalik eelnev registreerumine lehe allosas. Vestlusõhtu toimub inglise keeles. Kohtade arv on piiratud!

Enne ja pärast üritust saab teha tutvust laia valikuga Hispaania Maja raamatu- ja hispaania maitsete poes. Samuti pakume teed, kohvi ja väga häid Hispaania veine. Parkimine tasuta hoovis.


AVATUD USTE PÄEVAD | Tasuta | 15-16 juuni kell 10-18

Tule tutvu Hispaania Majaga!

Hispaania on üks imeline maa, kus on nii palju avastada! Kujuta ette seda kultuuri ja neid kohtumisi, mis Sinu ees lahti rullub, kui Sa vaid mõistaksid nende keelt! Ja Ladina-Ameerika? Jaa! Nii imeliselt mitmetahuline ja põnev! Hispaania keelt räägib neljal kontinendil emakeelena ligi 500 miljonit inimest. Kas sooviksid osata nendega suhelda?

15. ja 16. juunil avame Sulle oma uksed ning osa on võimalik võtta osa tasuta proovitundidest, testida oma keeletaset, tutvuda lähemalt meie koolimaja, õpetajate ning õppimisvõimalustega nii Hispaania Majas kui ka meie partnerkoolides Hispaanias. Ning muidugi tutvuda meie Hispaania maitsete ja õppematerjalide valikuga. 

Avatud uste päevadel on poes kõik tooted 5% soodsamad!

Kogu programmiga saad tutvuda ning proovitundi ja tasemetestile kirja panna SIIN. Kohtade arv on piiratud!


Pane end kirja siin:

Vali sobiv aeg või märgi "Ei soovi osaleda proovitunnis"

Märgi, kui panid end kirja hispaania keele vestlusklubisse

Vali sobiv aeg või märgi "Ei soovi tasemetesti"


Vaata VAREM TOIMUNUD ÜRITUSI siin.

Kui soovid meie ürituste kavaga kursi olla, siis liitu Hispaania Maja uudiskirjaga ning järgi meid nii Facebookis kui ka Instagramis.