Tasuta proovitundOled mõelnud, et kas võiksid osata hispaania keelt? Milline keeleõppemeetod oleks kõige sobivam Sinule? Kas grammatika on tüütu ja vaid nende jaoks, kellele meeldib asju pähe tuupida või on see abivahend ja tööriist, et paremini keelest aru saada, mõista ja rääkida seda keelt? Kas mängud on ainult lastele või õpivad ka täiskasvanud nende abil lõbusalt ja efektiivselt uusi oskuseid ja teadmiseid.


Proovitund on hea võimalus näha, kuidas toimub hispaania keele õpe Hispaania Majas. Õpilased haaratakse hispaaniakeelsesse maailma ning muud keeled jäävad klassiruumi ukse taha. Hispaania keele proovitund sobib nii algajatele kui ka neile, kellel on olemas juba eelnevad teadmised, kuid kes kahtlevad, kas on võimalik õppida hispaania keelt hispaania keeles või kes tahavad rohkem teada saada meie õpetamismeetodi kohta.


Sel maikuul ei ole meil lihtsalt proovitund, vaid proovitund koos paellaga. Mis oleks veel parem viis hispaania keele maailmaga algust teha kui üks lõbus proovitund meie kogenud õpetajatega ning peale seda üks päris ehtne paella? Kes vähegi Hispaanias on käinud või hispaanlastega kokku pannud, siis on teada millist tähtsat rolli mängib toit nende elus ja ega meil siin Hispaania Majas teisiti pole. Kuna ilm lubab juba paellapanni väljas tulele panna, siis olemegi need kaks suurepärast asja kokku pannud, et saaks nii sissejuhatuse hispaania keelde kui ka nende kokakunsti! Võta sõber kaasa ja tulge nautige koos hispaania keelt!
Proovitund paellaga on 7€, mis sisaldab paellat ja 60 minutilist hispaania keele tundi.
Hispaania Majast leiab alati killukese ☀! Ühine meie sõbraliku kooliperega ja alusta oma teekonda hispaania keele põnevasse maailma.

Meie ootame Sind!


* Proovitunnid viiakse läbi kui tundi on registreerinud vähemalt 6 huvilist.


Registreeru proovitundi :