Tasuta proovitundOled mõelnud, et kas võiksid osata hispaania keelt? Milline keeleõppemeetod oleks kõige sobivam Sinule? Kas grammatika on tüütu ja vaid nende jaoks, kellele meeldib asju pähe tuupida või on see abivahend ja tööriist, et paremini keelest aru saada, mõista ja rääkida seda keelt? Kas mängud on ainult lastele või õpivad ka täiskasvanud nende abil lõbusalt ja efektiivselt uusi oskuseid ja teadmiseid.


Proovitund on hea võimalus näha, kuidas toimub hispaania keele õpe Hispaania Majas. Õpilased haaratakse hispaaniakeelsesse maailma ning muud keeled jäävad klassiruumi ukse taha. Hispaania keele proovitund sobib nii algajatele kui ka neile, kellel on olemas juba eelnevad teadmised, kuid kes kahtlevad, kas on võimalik õppida hispaania keelt hispaania keeles või kes tahavad rohkem teada saada meie õpetamismeetodi kohta.


Proovitund on tasuta ning kestab 60 minutit. Võta sõber kaasa ja tulge nautige koos hispaania keelt!
Hispaania Majast leiab alati killukese ☀! Ühine meie sõbraliku kooliperega ja alusta oma teekonda hispaania keele põnevasse maailma.

Meie ootame Sind!

P.S. Terve märtsikuu on uutele õpilastele, kes kursustega liituvad, Iberofesti eripakkumine. Vaata lähemalt meie tunniplaanist!

* Proovitunnid viiakse läbi kui tundi on registreerinud vähemalt 6 huvilist.


Registreeru proovitundi :