Hispaania keele kursused San Sebastianis


San Sebastian või Donostia nagu kohalikud seda kutsuvad, pakub unikaalset segu Hispaania ja Baski kultuurist. Meri ja mäed ja suur hulk sportimisvõimalusi kutsuvad palju aega õues veetma. Kuulus palverännakutee Camino de Santiago liigub läbi linna. San Sebastianis on kolm randa, mis on igaüks oma nägu. Linnas on 12 muuseumi. San Sebastiani akvaarium on üks Euroopa parimaid ja külastamist väärt.

San Sebastian on tuntud oma rahvusvaheliste festivalide poolest, kus tähistatakse filmi, jazzi, kultuuri jne. Igas linnaosas asub kultuurikeskus, mille üritustest osa võtta. Ega asjata ei olnud Donostia 2016. aastal Euroopa kultuuripealinn. Ja loomulikult tähistatakse laatade ja festivalidega kõiksuguseid pühakuid.

Toidukultuur on juurdunud sügavale Baski kultuuri. Kui te armastate head toitu ja soovite gastronoomilist kogemust, siis on San Sebastian see koht, kus proovida näppude vahele pahtuvaid imemaitsvaid ampse ehk maailmakuulsaid pinxoseid või nautida Euroopa ühtede parimate meisterkokkade hõrgutisi. Siin on 16 Michelini tärniga restorani, ruutmeetri kohta kõige rohkem terves maailmas, võib-olla ainult Kyotos on neid rohkem. Kui mujal Hispaanias ei saa ilma veinita, siis Baskimaal on palju siidrimaju. Mõned kutsuvad seda maailma kõige paremaks toidulinnaks.

Lähemalt meie partnerkoolist San Sebastianis


Õpilased, kellel on juba eelnevad hispaania keele teadmised, on oodatud kursustele igal esmaspäeval, välja arvatud riiklikel pühadel. Õppetöö on aastaringne.

Kõik, välja arvatud algajad, sooritavad kursuse esimesel päeval tasemetesti ning tunnid kestavad sellel päeval kl 14:00ni.

  • Ühenädalane kursus on kokku 20 tundi (1 tund = 45 minutit)
  • Grupis on maksimaalselt 10 õpilast (keskmiselt 7 õpilast grupis)
  • Kursustele on oodatud õpilased alates 16. eluaastast
  • Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni kell 09:30 – 13:30 (sisaldab 20 minutilist vaheaega)

Kursuse hinnale lisandub:

  • ühekordne registreerimistasu 50€*
  • õppematerjalide maksumus 60€
  • majutuse broneerimistasu 50€ + suvisel perioodil (2. juuni - 14. september) lisandub majutusele 20€/nädal
  • NB! 1.07-23.08 lisandub kursuse hinnale suvine lisatasu 35€/nädal

Tutvu hindadega

Rohkem infot

Huvi korral palun võta meiega ühendust: mundus@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

*Mida sisaldab registreerimistasu? See sisaldab eestikeelset tuge enne kursust ja kursuse ajal. Me aitame teil võimaluse piires reisiks ette valmistuda, teile sobivaimat programmi valida ning soovitame, kuidas leida parimad lennupiletid. Vajadusel aitame reisil olles jooksvate küsimustega. Samuti saate enne reisile minekut sihtkoha ja kooli kohta lisainformatsiooni See katab administreerimise tasu ja rahvusvaheliste pangaülekannete tasu. Registreerimistasu on ühekordne ja see ei ole tagastatav.