Suvekursused

Suvekursused


SUVISTE KURSUSTE TUNNIPLAAN

Kas tunned, et igatsed oma igapäevaellu midagi uut, aga ei tea, mis see olla võiks? Meie teame – tule õpi hispaania keelt! Lubame, et keele õppimine tagab postiivsed emotsioonid ja rikastab kogemustepagasit. Hispaania keel on maailmas üks enim kõnelduid keeli, lisaks kohtab seda üha rohkem eri kultuuride igapäevaelus. Usu – see tekitab tõeliselt hea tunde, kui suudad lõpuks vestelda hispaanlasega tema emakeeles, saad aru hispaaniakeelsetest lauludest ning mis peamine – arendada iseennast!

Kui õpe on vahepeal katkenud või ei ole päris kindel, milline grupp oleks Sulle kõige sobivam, siis on võimalik tulla tasemetestile. Selleks kirjuta meile info@hispaaniamaja.ee või helista 55626496! Täpsemat infot erinevate tasemete kohta saad lugeda siit


INTENSIIVKURSUSED

Õpi kahe nädalaga selgeks hispaania keele baasteadmised! KAHE NÄDALAGA? Täpselt nii! Hispaania Maja korraldab kõigile huvilistele intensiivkursuse, kus on võimalik läbida kahe nädalaga üks tase. Kui sul on suur tahe hispaania keele õppega kiire algus teha, siis see kursus on just sulle!


* A1.1 intensiivkursus (30 akadeemilist tundi)

Toimumise ajad:

1. 08.06-18.06 E-N kell 17.30-20.30

2. 08.06-18.06 E-N kell 10.00-13.00 

Hind: 299€ + õpik Aula 1 Internacional 29.50€

SOODUSHIND 225€! Kuni 29. mai (k.a)!


Rohkem infot A1 taseme kohta leiab siit!Miks mitte õppida terve perega?! Loe laste ja noorte hispaania keele kursuste kohta lähemalt siit!


SUVISED LISAKURSUSED

Kui sind huvitab hoopis mõni alljärgnevatest kursustest, siis anna meile teada ja võta meiega ühendust info@hispaaniamaja.ee. Täpsed kuupäevad on selgumisel!

A1.2 intensiivkursus  (30 akadeemilist tundi)

A1.3 intensiivkursus  (30 akadeemilist tundi)


KORDAMISKUSUS A1.1 tasemele! (10 akadeemilist tundi)

Esimest korda Hispaania Majas pakume A1.1 taseme täiendamist ehk siis kordame üle ja tuletame meelde A1.1 tasemel õpitu. Kursus sobib hästi neile, kes on läbinud A1.1 taseme mõnda aega tagasi või tahaksid tugevamat aluspõhja – baasteadmised on hea keele omandamiseks väga olulised!


* VESTLUSKURSUS A2 tasemele! (15 akadeemilist tundi)

See on mõeldud kõigile, kes on läbinud vähemalt A2.2 taseme. Põhirõhk on hispaania keele praktiseerimisel ja vestlusoskuse arendamisel - seda ikka selleks, et teadmised keele kohta suvekuudel ei haihtuks, vaid vastupidi – rikastuks veelgi! 


ERIKURSUS B1 tasemele –  SUBJUNTIVO! (15 akadeemilist tundi)

Tundides keskendutakse subjuntivo kasutamisele. See on hispaania keeles rääkimiseks vajalik verb, mida kasutatakse igapäeva- ja kultuurielus. Seetõttu hõlmab kursus vestluspraktikaid, samuti subjuntivo kasutamist kirjanduses, muusikas ja kinos.

Selle kursuse eelduseks on aga väga head teadmised uuritud verbivormide kohta, seetõttu täiendamegi kursust kõigi juba tuttavate tegusõnade ajavormide tugevdamisega, muidugi rikastame ka sõnavara erinevatest valdkondadest (reisimine, vaba aeg, meditsiin, kinnisvara, kool, töömaailm jne). Lisaküsimuste korral palun võta meiega ühendust: info@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.

Registreeru siin:

Kursuse üldtingimused

 • registreerides kursusele olete võtnud maksekohustuse
 • arve saadetakse paari päeva jooksul pärast registreerumist
 • koha kursusel tagab arve tasumine hiljemalt 24h enne kursuse ametlikku algust
 • kursuse eest tasumine toimub pangaülekandega või sularahas e-mailile saadetud arve alusel
 • kursus avatakse juhul, kui grupi suuruseks on vähemalt 6 õpilast. Kui õpilasi on vähem, lisandub väikese grupi lisatasu 40 € 30 akadeemilise tunni eest. Kui kahe esimese nädala jooksul liitub grupiga piisavalt õpilasi, et moodustuks tavagrupp, antud arvet ei väljastata.
 • Hispaania Maja teavitab väikese grupi korral kõiki osalejaid hiljemalt 1 tööpäev enne kursuse ametlikku algust
 • kursuse tasu tagastame juhul kui kursusel osalemise loobumisest teatatakse vähemalt 1 tööpäev enne kursuse algust kirjalikult aadressil info@hispaaniamaja.ee
 • kui kursusest loobumisest teatatakse vähem kui 24 tundi enne kursuse algust, kuulub tasumisele 50% kursuse kogusummast. Juba alanud kursuse tasu ei tagastata ja puudutud tunnid rahaliselt ei tasaarveldata
 • õppetöö aega võib mõjuval põhjusel (nt õpetaja haigestumine) muuta. Vastavalt õpilaste ja kooli võimalustele leitakse ärajäänud õppetunnile asendusaeg või asendusõpetaja.
 • Hispaania Maja garanteerib õppeprogrammi täitmise, kuid jätab endale õiguse vastavalt vajadusele õpetajaid muuta või gruppe ümber komplekteerida tagades õppekvaliteedi säilimise või tõstmise
 • kursuse maksumuse pealt saab tulumaksu tagasi kursusel osaleja vaid siis, kui ta on kursuse eest tasunud ise või kui kursusel osaleja on kuni 18 aastane, kelle eest on tasunud lapsevanem