-15%

Traditsiooniline Ibeeria sea kaelakarbonaadi delikatess 500 g

Delicias de Cabeza Iberica en AOVE

Orza stiilis traditsioonilise retsepti järgi valmistatud Ibeeria sea kaelakarbonaadi delikatess, mis on täpselt selline nagu aastasadu tagasi.

Koostisosad: ibeeria sea kaelakarbonaad, esimese külmpressi oliiviõli, sidrunimahl, sool, looduslikud vürtsid ja küüslauk.

Soodushind 22,00 € Tavahind 25,85 €

Vajad rohkem infot? Helista meile!

14-päevane toote tagastusõigus

Võimalus tasuda sularahas, ülekandega ja internetipangas


Orza stiilis konserveerimine on Almería (Lõuna-Hispaania) piirkonnale omane ning põhineb liha leotamisel vürtsides ja sidrunimahlas, pärast mida praetakse liha esimese külmpressi oliiviõlis; seejärel hoitakse seda praadimiseks kasutatud õliga koos savist nõudes, mida nimetatakse ORZA. See protsess saabki oma nime savinõu järgi, milles liha hoitakse. OMADUSED Lisaks loomuomastele organoleptilistele omadustele on meie kasutatud liha ja vürtsid kõige parema kvaliteediga ning me kasutame ainult 100% looduslikku esmaklassilist esimese külmpressi oliiviõli. Meie toote standardmõõt on 500 g (300 g liha ja 200 g esimese külmpressi oliiviõli) ning see on pakitud orzakujulisse klaasist purki. Toode ei sisalda mitte ühtegi allergeeni, kunstlikku lisaainet ega säilitusainet. Toodet ei pea säilitama külmas. Õigetes hoiutingimustes säilib toode 5 aastat. Toode on piiratud tootmismahuga ja 100% käsitsi valmistatud.
Lisainfo
Päritolu Hispaania
Suurus 500 g
Tootja La Orza de Almeria
Kirjuta enda hinnang
Jäta oma arvustus:Traditsiooniline Ibeeria sea kaelakarbonaadi delikatess 500 g
Sinu hinnang