Noortekursused, kõikidele keeletasemetele


  • Noortekursused on mõeldud noortele vanuses 13. - 17.eluaastat
  • Kursuseid pakutakse kõikidele keeletasemetele
  • Gruppide suurus on kuni 10 õpilast

Kursused toimuvad neljakorruselises koolimajas, kus on 10 klassiruumi ning kõikides klassiruumides on loomulik valgus, õhukonditsioneerid, interaktiivsed tahvlid.

Ruumid on varustatud kõigega, mis on vajalik keeleõppeks. Koolis on raamatukogu, ühine puhkeala, mis on varustatud arvutitega, internetiühendus, jookide ning suupistete ostmiseks automaadid ning suur katuseterrass, kus saab lõõgastuda ja nautida päikest.

Keeleõppe põhirõhk on suhtluskeele arendamisel. Kooli eesmärk on, et õpilased suudaksid suhelda enesekindlalt ja olenemata sellest, milline on nende keeletase ning saaksid õppida lõbusas ja turvalises keskkonnas.

Kursustel osaleb noori tervest maailmast - Ühendkuningriigid, Itaalia, Prantsusmaa, USA, Holland, Saksamaa, Venemaa, Bulgaaria, Norra jne.

Kursuste programm sisaldab:

  • Tegevusi pealelõunasel ajal (kultuurisündmuseid, spordivõistlusi, grillimist, tantsutunde, ajaveetmist rannas või ostukeskuste külastust).
  • Pealelõunaste tegevuste järel naasevad noored oma kodumajutusse. Reegel ütleb, et noored peavad olema kodus kell 21:00, kui eelnevalt pole tehtud erikokkuleppeid.
  • Laupäevad sisustatakse terve päev kestvate ekskursioonidega ja pühapäevad saavad noored veeta oma hispaania perede seltsis või sõpradega kohtudes.

Kodumajutuste osas on tehtud väga hoolikas valik. Enamus kodudest asub kuni 20-minutilise ühistranspordisõidu kaugusel koolist.

Õpilased majutatakse kahestesse tubadesse ning paketis sisalduvad nii voodilinad ja rätikud, kolm söögikorda päevas ja pesupesemisvõimalus.

Lisaküsimuste korral palun võta meiega ühendust: info@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.


Kursused, majutusega

BRONEERI

  1. Intensiivkursus 20
    50,00 €