Toledo keelereis - meenutus toredast nädalast

17.-25. juuli õppisime ja puhkasime Hispaania päikese all. Ilmad olid küll kuumad, aga see ei olnud takistuseks. Kui päike liialt küttis, sai varju minna Toledo imelisse katedraali, võtta baaris üks karastav jook, külastada kohalikku basseini või nagu enamik hispaanlasi – pidada kõige kuumemal ajal päevast siestat.

Meie õpilased said hommikupoolikuti täiendada oma hispaania keele teadmisi meie partnerkooli Aula Toledo valgusküllastes klassiruumides ja pärastlõunati nautida mitmekülgset kultuuriprogrammi. Esimesel õhtul Toledos tutvustas sõpruskooli juhataja Maite meile linna põhilisemaid vaatamisväärsusi ja andis näpunäiteid, kus on parim panadería (pagariäri) ja kus saab kõige maitsvama menú del día (päevapakkumise). Esimesel päeval oli ka rõõm taas kohtuda meie õpetaja Fernandoga, kes elabki Toledo lähistel mägises külas. Fernando oli ka üks õpetajatest, kes meie õpilastele Toledos tunde andis - seekord A1 tasemele ning pani nad juba esimesestes tundides rääkima.

Kui päeval õpiti tunnis sõnavara, siis õhtuses kultuuriprogrammis sai selle kohe kasutusele võtta. Näiteks käisime ühel õhtul degusteerimas veine ja Manchego juuste, teisel õppisime tantsima Ladina-Ameerika tantsu bachata ja kolmandal etendasid meie oma õpilased meile Toledo linnalegende. Lisaks käisime vaatamas Hispaania ajalugu käsitlevat võimast etendust Puy du Fou teemapargis ja tegime päevaekskursiooni Hispaania pealinna Madridi. Seal sai igaüks veeta aega nii nagu soovis, kuid Reina Sofía muuseumi, kus on väljas ka muljetavaldav Picasso maal "Guernica", külastasid kõik. Ühel pärastlõunal käisime ka koos menú del díat söömas ja viimase õhtul nautisime ühist õhtusööki. Seltskond oli niivõrd tore, et restorani terassil jätkus juttu kauemaks. 

Keelekursus andis osalejatele eelkõige julguse kasuta keelt ning võimaluse Hispaania kultuuri hoopis sügavamal viisil mõista ja kogeda. 

Meie järgmine keelereis viib meid juba oktoobri lõpus-novembri algues Málagasse - Lõuna-Hispaaniasse Andaluusias. Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! :) Tule õpi ja naudi koos meiega! Täpne info ja registreerimine siin!


Selleks, et meie tegemistega kursis olla, liitu meie uudiskirjaga või jälgi meid Facebookis ja Instagramis.

 

 

Kui sul on tekkinud huvi hispaania keele õppimise vastu, siis liitu meie hispaania keele kursustega, rohkem infot tunniplaanist siin või eratundide kohta siin.

Hispaania ja Ladina-Ameerika kultuuri huvilised leiavad palju põnevat meie raamatupoest siin ning Hispaania maitsete austajatele on meil erilised gurmeetooted siin.

 

Miks mitte ühendada keeleõpe ja reisimine? Vaata hispaania keele kursuseid Hispaanias ja Ladina-Ameerikas siin.