Kurused Hispaanias


Sellel suvel käisime koos õpilaste ja Hispaania Maja kooliperega kuumas Toledos ning sügisel täiendame hispaania keelt ja kultuuri Málagas - Lõuna-Hispaanias Andaluusias, kuhu pääseb Tallinnast ka otselennuga! Tule õpi ja naudi koos meiega!

Tahad teada, millal tulevad järgmised keelereisid? Anna oma huvist teada siin!

 

KUS? Málagas, Hispaanias

MILLAL? 23.-30. oktoober ja/või 30. oktoober - 6. november 2021 (saabudes 23. oktoobril on võimalik jääda kaheks nädalaks)

REISISELTSKOND? Hispaania keele- ja kultuurihuvilised ja Hispaania Maja esindaja

KURSUSE HIND? 

Hinnad registreerudes peale 1. oktoobrit: Hispaania Maja õpilastele 249€/esimene nädal (20 keeletundi) l 205€/teine nädal (16 keeletundi). Kõikidele ülejäänutele 269€/esimene nädal (20 keeletundi) l 219€/teine nädal (16 keeletundi)

KURSUSE MAHT?  Esimene nädal on tunnid esmaspäevast reedeni ning kokku 20 keeletundi nädalas / 1 tund = 50 min

 Kuna 1. november on Hispaanias püha, siis teisel nädalal on tunnid teisipäevast reedeni ja kokku 16 keeletundi nädalas / 1 tund = 50 min

Keelekursus algab 25. oktoobril ja 2. novembril

MAJUTUSE HIND? Alates 167€/7 ööd (sõltub valitud majutuse tüübist)

KOROONAPIIRANGUD HISPAANIAS? Siseruumides sh meie partnerkooli klassiruumides nakkusohutust ei kontrollita, kehtib üldine maskikandmise kohustus. Hetkseisuga kehtib maskikandmise kohustus ainult siseruumides.


Pane ennast juba praegu kursusele kirja ning tule naudi ja õpi koos meiega! Registreerimisvormi leiad allpool! ↓


Málagat külastades tunnete kindlasti linnast õhkuvat külalislahkust. Selle Vahemereäärse linna kliima kutsub teid aastaringi õppima. Málaga on Picasso sünnikoht, siit leiab palju muuseume ja kultuuri, kuid samas ka suurepäraseid ostlemise kohti jne.

Málaga asub päikeserannikul (Costa del Sol). Linna ajalugu ulatub 2800 aasta taha, mis teeb Málagast ühe vanima püsiasustusega linnu maailmas.

Málagas on pehmed talved (jaanuari päevane temperatuur on 12-20 °C ja kuigi suved on palavad, aitavad Vahemerelt puhuvad tuuled päikesepaistet nautida. See on üks väheseid linnu Euroopas, mis on aasta ringi “roheline”.

Oktoober on Málaga külastamiseks suurepärane aeg – ilm ei ole enam suviselt kuum, kuid sooja suve järellainetus veel kestab ning Eestis hakkab juba sügiseselt sobmuseks muutuma.

Hispaaniale kohaselt toimub Málagas palju festival, nende hulgas Málaga filmifestival, mis on pühendatud täielikult Hispaania filmidele.


Lähemalt meie partnerkoolist Malagas


Meie partnerkool Málagas on üks paremaid hispaania keele koole riigis.

Hispaania Maja õpilased on seal ka enne õppinud ning tulnud tagasi rõõmsa ja enesekindlana. Meie partnerkool Málagas on mõnusalt väike nagu Hispaania Majagi ning pühendunud hispaania keele kommunikatiivsel meetodil õpetamisele. Ja muidugi ei puudu keeleõppe juurest ka kultuuriprogramm, et Hispaaniat ja Andaluusiat paremini tundma õppida. samuti annab keelekeskkonnas keele õppimine ja selle praktiseerimine lisaks julgusele uues keeles kõneleda ka lisamotivatsiooni seda keelt edasi õppida. Ja muidugi ei jää ka keeleoskus tulemata!

 


Reisile tulevab kaasa ka Hispaania Maja esindaja! Õpime kõik koos hispaania keelt, kogeme ajaloolises rannikulinnas Hispaania kultuuri ja proovime kindlasti ka kohalikke maitseid! :)


KURSUS

Sügisene hispaania keele ja kultuuri kursus Malagas koosneb 20 või 16 tunnist (1 tund = 50 min). Selle intensiivse kursuse raames paraneb Sinu hispaania keele oskus, saad juurde julgust rääkida ja avardad lisaks ka silmaringi. Kursus on praktiline ja tulemustele orienteeritud; grupid on väiksed ja personaalsed. Kõik õpetajad on ülikoolis lõpetanud hispaania keele kui võõrkeele õpetamise eriala ja annavad endast alati parima, et õpilased lahkuksid Malagast enesekindlalt uute teadmistega.

Hispaania keele tunnid algavad kell 10 (ajagraafik võib veel muutuda).

  

Keelekursus algab 25. oktoobril ja/või 2. novembril.

  

KURSUSE HIND

VARAJASE REGISTREERUJA SOODUSHIND: Hispaania Maja õpilastele 225€/esimene nädal (20 keeletundi) l 190€/teine nädal (16 keeletundi). Kõikidele ülejäänutele 245€/esimene nädal (20 keeletundi) l 204€/teine nädal (16 keeletundi)

Hinnad registreerudes peale 1. oktoobrit: Hispaania Maja õpilastele 249€/esimene nädal (20 keeletundi) l 205€/teine nädal (16 keeletundi). Kõikidele ülejäänutele 269€/esimene nädal (20 keeletundi) l 219€/teine nädal (16 keeletundi)

Mis on kursuse hinna sees?

 

 • Hispaania keele tunnid Hispaania Maja partnerkoolis
 • Kursusel vajalikud õppematerjalid
 • Vajadusel tasemetest grupi määramiseks
 • WiFi ja arvuti kasutamise võimalus koolimajas
 • Laenutusega raamatukogu
 • Tunnistus kursuse lõpus
 • Linna tutvustav ekskursioon saabumisel

 


VAREM MALAGAS KÄINUD ÕPILASED

Lähiajal avaldame ühe Malagas õppimise kogemusloo.


 


PROGRAMM

Kui hommikuti õpime klassiruumis hispaania keelt ning räägime Hispaania kultuurist (ikka hispaania keeles!), siis õhtuti avastame seda kultuuri ka praktikas. Oleme välja valinud mõned põnevad tegevused, mis aitavad Málagat ja Hispaania kultuuri paremini tundma õppida.

Kõike sellest nimekirjast küll kogeda ei jõua, aga juba pooltel tegevustel osalemine toob kaasa kauakestvaid mälestusi.

Konkreetne päevaplaan selgub siis, kui reis hakkab lähenema, kuid proovime plaani võtta valiku näidisprogrammis olevatest tegevusest.

Need kursusevälised tegevused on vabatahtlikud ja nendel osalemine on lisatasu eest. Kui Sa tuled Málagasse koos kaaslasega, kes hispaania keele kursusega ei ühine, siis kutsume ka tema kultuuriprogrammiga liituma!

 

Valikulise kultuuriprogrammi võimalikud tegevused:

 

 • Tapase-tuur koos partnerkooli õpetajaga (25 €)
 • Jalgrattamatk koos partnerkooli õpetajaga (20 €)
 • Veini degusteerimine (25 €)
 • Viinamarjaistanduse ja veinikoja külastus (40€)
 • Flamenco show (30 €)
 • Alcazaba ja Gibralfaro külastus (10 €)
 • Professionaalne toiduvalmistamise töötuba (40 - 50 €)
 • Teatrietendus: hind kinnitatakse
 • Tantsutund koolis (5 €)
 • Picasso muuseumi giidiga külastus: sõltub osalejate arvust
 • Hüvastijätu õhtusöök: hind kinnitatakse
 • Terve päeva ekskursioon (60 €)
 • Poole päeva ekskursioon (40 €)
 • Caminito del Rey ekskursioon: 40 - 50 € (sõltub saadavusest ning osalejate arvust)

 


KEELEÕPE HISPAANIAS

Tahad teada, kuidas on õppida hispaania keelt Hispaanias? Loe meie suvise Toledo reisi kohta blogist.


MAJUTUS

Pakume välja kaks majutusvõimalust, mida on soovitanud meie Málagas asuv partnerkool, kuid soovi korral võite endale ka ise majutuse organiseerida (nt AirBnB või Bookingu kaudu). Alljärgnevad hinnad on inimese kohta. Kõik kooli poolt pakutud majutuse variandid on kuni 25 minuti jalutuskäigu kaugusel koolist.

 

Kodumajutus

Koge tõelist hispaanlaste külalislahkust “Mi casa es tu casa!”. Õpilane saab oma võtmekomplekti ning vabaduse minna ja tulla vastavalt vajadusele, kuid samal ajal tuleb austada perekonna reegleid, eriti neid, mis puudutavad söögiaega. Õpilasel on võimalus hoida oma toitu külmkapis, kuid ei ole võimalik kööki kasutada enda toidu valmistamiseks.

7 ööd üheses toas:

              Koos hommikusöögiga 202 € / inimese kohta

              Koos hommiku- ja õhtusöögiga 234 € / inimese kohta

Lisaöö: 30 € (hommikusöögiga) / 36 € (hommiku- ja õhtusöögiga)

7 ööd kaheses toas (võimalik valida ainult koos kaaslasega tulles):

              Koos hommikusöögiga 162 € / inimese kohta

              Koos hommiku- ja õhtusöögiga 194 € / inimese kohta

Lisaöö: 27 € (hommikusöögiga) / 32 € (hommiku- ja õhtusöögiga)

 

Jagatud korter

Võimalus elada koos teiste keeleõppijate ja kohalikega!

7 ööd:

              Ühekohalises toas 167 € / inimese kohta

Lisaöö: 23 €

 


<

REISI KUUPÄEVAD

23.-30. oktoober ja/ või 30. oktoober - 6. november 2021 (tulles esimesel nädalal on võimalik jääda kaheks nädalaks)

  

Keeletunnid algavad 25. oktoobril ja 2. novembril

  

 Mis ei kuulu reisi hinna sisse?

 • Lennupiletid
 • Kindlustus
 • Transport lennujaamast kooli või majutuskohta
 • Toitlustus (kui pole majutuses märgitud teisiti)
 • Kultuuriprogrammi lisategevused

 

 Reisi- ja maksetingimused

Koha keelekursusele saab broneerida tasudes 50 eurot, mis garanteerib koha grupis. Ülejäänud reisi maksumus tuleb tasuda enne 31. septembrit. Pärast 31. septembrit kursusele registreerunud tasuvad kogu maksumuse korraga. Broneerimistasu makstes nõustub reisija reisi-ja maksetingimustega.

Keelereisi hinna sisse kuuluvad vaid teenused, mis on kirjas kirjalikus pakkumises või arvel. Hispaania Majal on õigus reisipaketi hinda tõsta, kui reisil osaleb nõutust vähem inimesi.

Koroonaviirusest tingitud olukorrast on võimalik reisile broneerimine tühistada hiljemalt 2 nädalat enne reisi algust. Kui tühistamise etteteatamise aeg on lühem, siis raha ei tagastata. Reisi tühistamisest tuleb teatada kirjalikult.

Hispaania Maja jätab endale õiguse keelereis tühistada, kui Covid 19-st tingitud olukord ei võimalda reisi turvaliselt läbi viia või kui reisile ei ole registreerunud nõutav arv reisijaid. Kogu raha makstakse sel juhul tagasi.

Hispaania Maja ei vastuta reisil tekkinud kahju eest ega selle eest kui reisijat ei lubata lennukisse või sihtriiki (nt koroonatesti tulemuste tõttu). Reisija vastutab ise sihtriiki saabumise eest. Väga oluline on kehtiva reisikindlustuse olemasolu, mis katab ka reisi katkemise kulud. Kõikidest reisil ette tulevatest probleemidest tuleb Hispaania Maja teavitada koheselt ja võimalusel lahendada olukord kohapeal koostöös partnerkooliga.

Reisijal on kohustus järgida sihtriigi reegleid, samuti keelekooli, majutusasutuste ja ühistranspordi sisekorraeeskirju. Reisija kohtleb enda käsutuses olevat vara heamehelikult ja suhtub kaasreisijatesse sõbralikult.

 


MIDA TEHA MALAGAS?

Loe Malaga kohta lähemalt Hispaania Maja blogist. Alusta sellest postitusest.


KUIDAS SAADA HISPAANIASSE?

Lennupiletid ei kuulu hinna sisse ja Hispaania Maja neid soetada ei saa, kuid vajadusel saame suunata veebilehtedele, kus lennupileteid otsida, nt AirBaltic teeb Tallinnast otselende Malagasse. Malaga keelekursuse saab ühildada puhkusega mõnes teises Hispaania nurgas.

 

KUIDAS SAADA MALAGASSE?

Küsi meie käest infot selle kohta, kuidas Malagas takso tellida või kuidas saada mõnest teisest suuremast linnas Malagasse. Aitame Sul vastuseid otsida!

 

Huvi korral palun võta meiega ühendust: info@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.


TULE AVASTA KOOS MEIEGA MALAGAT!

Ühine Hispaania Maja hispaania keele ja kultuuri kursusega Malagas. Reisile võid tulla ka koos sõprade ja perega!Pane end kirja siin

Märgi siia, kui sooviksid tulla koos pere või kaaslasega või kui on muid küsimusi-erisoove