Hispaania keele kursused Toledos


Toledot tuntakse kui impeeriumilinna või kui kolme kultuuri linna, millele on oma näo andnud nii kristlased, moslemid kui ka juudid. See segu on tugevalt esindatud ka kohalikus köögis.

Toledo on tõeline vabaõhumuuseum, mistõttu on see UNESCO maailmapärandi nimistus ja esindab kõige paremini Hispaania kultuuri. See on läbi sajandite olnud oluline kultuurikeskus, kus armastati teadmisi, filosoofiat ja kirjakunsti. El Greco on mõned oma kuulsaimad maalid just siin maalinud. Linna tähtsus langes alles siis, kui Madridist sai pealinn.

Toledo asub mäe otsas, kust avaneb 150-kraadine vaade ning seda ümbritseb kolmest küljest jõgi. Kui teile meeldivad mõõgad ja keskaegsed rüüd, soovite käia mööda Don Quixote radu, näha kõrvuti erinevaid kultuure, kirikuid, mošeesid, sünagooge, kindluseid ja paleesid või näha linna hoopis teisest perspektiivist sõites mööda jõge või adrenaliini otsides köisteega üle 13. sajandi silla ja Taguse jõe, siis on see linn, mida külastada.


Lähemalt meie partnerkoolist Toledos


Kursused Toledo koolis on peamiselt praktilised ja tulemustele suunatud. Grupid on väiksed, maksimaalselt kuus õpilast klassis. Oma valitud kursusele lisaks on teil võimlaus võtta ka eratunde.

Toledos ei koge te ainult hispaania keelt vaid ka Hispaaniat, selle ajalugu ja tänapäeva, tänu kooli unikaalsele asukohale Toledos. Selles erakordses keskkonnas saate samal ajal keeleteadmisi arendada ja nautida rahvuskööki, turismi ning Hispaania elustiili.

  • Ühenädalane intensiivkursus on alates 20 tundi (1 tund = 60 minutit)
  • Õppetöö on aastaringne.
  • Grupid on väikesed (maksimaalselt 6 õpilast)
  • Kursustele on oodatud õpilased alates 16. eluaastast
  • Tunnid toimuvad esmaspäevast reedeni hommikuti, millele on võimalik lisada 4 või 8 temaatilist hispaania keele tundi pärastlõunati

Tutvu hindadega


NB! Kursuse hinnale lisandub ühekordne broneerimistasu 50€, mis ei ole tagastatav.

Huvi korral palun võta meiega ühendust: mundus@hispaaniamaja.ee või +372 55626496.


Mida sisaldab registreerimistasu? See sisaldab eestikeelset tuge enne kursust ja kursuse ajal. Me aitame teil võimaluse piires reisiks ette valmistuda, teile sobivaimat programmi valida ning soovitame, kuidas leida parimad lennupiletid. Vajadusel aitame reisil olles jooksvate küsimustega. Samuti saate enne reisile minekut sihtkoha ja kooli kohta lisainformatsiooni See katab administreerimise tasu ja rahvusvaheliste pangaülekannete tasu. Registreerimistasu on ühekordne ja see ei ole tagastatav.